До дня працівників освіти.

04.10.2012
Шановні освітяни!
     Всі ми, незалежно від віку і роду занять, впродовж усього життя пам’ятаємо рідну школу і щасливі роки, проведені в її стінах, свого найулюбленішого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, став старшим другом і порадником. Хоч би яким був життєвий шлях, яких звершень не досягла б людина, своїми професійними та моральними здобутками вона буде зобов’язана саме йому.
    Ми шануємо мудрість і наполегливість, професіоналізм і самовідданість освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє України.      Цей святковий день – ще один привід, щоб висловити Вам нашу вдячність за велику працю і вагомий внесок у становлення поколінь.
     Тож у переддень професійного свята від щирого серця вітаємо усіх учителів, викладачів і вихователів – колишніх, теперішніх і майбутніх, усіх, хто причетний до цієї нелегкої, але шанованої професії!
     Бажаємо Вам завжди відчувати сенс своєї діяльності, розуміти, що Ваші зусилля не були марними, бачити тих, хто продовжить Вашу справу, адже передаючи свої знання, свій досвід іншим, людина ніби віддає частинку себе, своєї душі. Міцного здоров’я Вам, щастя, миру, добра,  натхнення і творчих здобутків.
          
                      Голова районної                                               Голова районної державної
                             ради                                                                  адміністрації
                      Михайло Марчук                                                      Зіновій Колісник