До Всесвітнього дня пошти.

08.10.2012
Шановні поштовики!
     Щиро вітаємо вас із Всесвітнім днем пошти.
    Щодня сотні тисяч краян користуються послугами поштового зв’язку, відправляючи листи, телеграми, поштові перекази, передплачуючи й отримуючи улюблені газети і журнали. Кожен з Ваших клієнтів розраховує на оперативність і високу якість послуг.
   Приємно, що поштовики Ківерцівщини усвідомлюють це, намагаються якнайповніше враховувати зауваження і пропозиції громадян,   налагоджувати з ними взаємовигідну співпрацю, дбають про розширення ринку поштових послуг, зміцнення довіри споживачів. Саме інтереси та довіра клієнта є відправною точкою при визначенні стратегії розвитку поштової служби.
   Не маємо сумніву, працівники пошти і надалі відіграватимуть важливу роль в оперативному інформуванні населення, працюватимуть над зміцненням мережі поштового зв’язку, поліпшенням якості роботи та культури обслуговування.
    Прийміть щиру вдячність за щоденну працю, терпіння і наполегливість у роботі, за те, що прокладаєте мости дружби між людьми, яких розділяє простір. Щиро бажаємо Вам вагомих професійних успіхів, реалізації планів, щастя і благополуччя.
 
                                      Голова районної                               Голова районної державної
                                              ради                                                адміністрації
                                      Михайло Марчук                                     Зіновій Колісник