Останні оголошення

Шановні бухгалтера та аудитори

15.07.2019

Шановні бухгалтера та аудитори Вітаю Вас з професійним святом — Днем бухгалтера та аудитора!

Намір передати в оренду кабінет №202

15.07.2019

КП «Ківерцівське РТМО» оголошує про намір передати в оренду кабінет №202, що знаходиться на четвертому поверсі поліклінічного відділення нової поліклініки по вулиці Філатова,6 в місті Ківерці,  площею 11,5 м2.

Оголошення про проведення конкурсу

15.07.2019

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня села Озеро Ківерцівського району Волинської області

Останні новини

Відбулась апаратна нарада

22.07.2019

Сьогодні голова районної ради Олександр Гурський провів щотижневу апаратну нараду за участі заступника керівника виконавчого апарату  районної ради Анатолія Пушкіна, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Ольги Ярощук

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

17.07.2019

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

Гурський провів щотижневу апаратну нараду

15.07.2019

15 липня голова районної ради Олександр Гурський провів щотижневу апаратну нараду за участі заступника керівника виконавчого апарату  районної ради Анатолія Пушкіна, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Ольги Ярощук

Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю Вас на офіційному веб-сайті Ківерцівської районної ради Волинської області.

Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, а також дізнатися про діяльність депутатського корпусу, президії, постійних комісій, ухвалені районною радою рішення з важливих для забезпечення життєдіяльності району питань. Відтак ви маєте можливість вільно і повно скористатись інформацією із першоджерела.

Ківерцівщина - це мальовничий край, який славиться багатовіковою історією, надбанням духовних та культурних цінностей, чудовими ландшафтами, архітектурними пам’ятками, культурно-мистецькими традиціями і особливо щирими та працьовитими людьми.

Ми щодня працюємо для вас, для забезпечення потреб громади. Сподіваємось, що матеріал розміщений  на сайті буде  для вас інформативним, корисним і цікавим.

З повагою,

Голова районної ради О.Г.Гурський