Останні оголошення

20 липня 2017 року відбудеться засідання постійної комісії

19.07.2017

20 липня 2017 року о 09.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань сільського господарства, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища, на розгляд якої вносяться такі питання:

1.Про визначення кандидатур від районної ради щодо складу районної комісії з питань формування списків індивідуальних забудовників, яким рекомендовано надати кредити

Порядок денний засідання Координаційної ради

11.07.2017
  12 липня 2017 року о 10.00 год. відбудеться засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради з таким порядком денним:

Лист-відповідь Українського інституту національної пам’яті

30.06.2017
    На пленарному засіданні чергової 17 сесії районної ради депутат Король А.П. зачитав лист-відповідь Українського інституту національної пам’яті щодо діяльності комунального закладу «Лопатенський історико-природничий музейний комплекс».
      Текст листа додається:

Останні новини

Відбулось засідання постійної комісії районної ради

20.07.2017

20 липня  відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань сільського господарства, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища під головуванням Мисковця І.А. – голови комісії.

Про засідання Координаційної ради

14.07.2017
   12 липня відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. У роботі Координаційної ради взяв участь перший заступник голови районної державної адміністрації Таранчук Ю.В. та землевпорядники місцевих рад. Перед початком  засідання В.В. Хмілевський – голова районної ради привітав всіх присутніх з православним святом  Первоверховенних апостолів Петра й Павла. Адже це свято завершує цикл великих свят, що припадають на період літнього сонцестояння. До цього циклу входять також Трійця та Івана Купала.

НАЗК затвердило Переліки посад з високим та підвищеним корупційним ризиком

10.07.2017
   На черговому засіданні Національного агентства з питань запобігання корупції було прийнято рішення про затвердження Переліку посад, пов’язаних з високим рівнем корупційних ризиків, та Переліку посад з підвищеним корупційним ризиком.

Головна сторінка

 Раді вітати Вас на сторінках офіційного сайту Ківерцівської районної ради, основними принципами якого є відкритість і прозорість, готовність до конструктивного діалогу з громадськістю.
  Сайт Ківерцівської районної ради допоможе Вам отримувати різнопланову інформацію про роботу депутатського корпусу районної ради, про ухвалені рішення з актуальних для району, події та анонси запланованих заходів.
 Ківерцівщина - це мальовничий край, який славиться багатовіковою історією, надбанням духовних та культурних цінностей, чудовими ландшафтами, архітектурними пам’ятками, культурно-мистецькими традиціями і особливо щирими та працьовитими людьми.
   Ми працюємо для Вас та сподіваємось, що наш сайт стане корисним і цікавим.
 
 
З повагою і найкращими побажаннями
голова Ківерцівської районної ради                                                            Василь Хмілевський