Останні оголошення

День працівників сільського господарства

14.11.2019
Щорічно в третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства України. Це свято, присвячене всім аграріям країни, своїм Указом заснував Президент України в 1993 році.

Перелік об’єктів приватизації на 2019 рік

13.11.2019

Відповідно до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», повідомляємо, що 11.11.2019 року районна рада прийняла рішення №40/7 «Про внесення змін до  Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста ра

Засідання конкурсної комісії не відбулось

12.11.2019

         Засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора комунального підприємства «Ківерцівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Ківерцівської районної ради Волинськ

Останні новини

11 листопада відбулось пленарне засідання позачергової 40 сесії

11.11.2019

11 листопада відбулось пленарне засідання позачергової 40 сесії районної ради під головуванням  Олександра Гурського. Після затвердження порядку денного депутати перейшли до розгляду питань.

Всеукраїнський день працівників культури

11.11.2019

Всеукраїнський  день  працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначається в нашій державі щорічно 9 листопада разом із Днем української писемності та мови.

8 листопада 2019 року відбулося засідання постійної комісії

09.11.2019

   8 листопада  2019 року  відбулося   засідання постійної комісії з питань планування,  бюджету, фінансів та інвестицій   під  головуванням Михальчук Любов Іллівни.

Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю Вас на офіційному веб-сайті Ківерцівської районної ради Волинської області.

Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, а також дізнатися про діяльність депутатського корпусу, президії, постійних комісій, ухвалені районною радою рішення з важливих для забезпечення життєдіяльності району питань. Відтак ви маєте можливість вільно і повно скористатись інформацією із першоджерела.

Ківерцівщина - це мальовничий край, який славиться багатовіковою історією, надбанням духовних та культурних цінностей, чудовими ландшафтами, архітектурними пам’ятками, культурно-мистецькими традиціями і особливо щирими та працьовитими людьми.

Ми щодня працюємо для вас, для забезпечення потреб громади. Сподіваємось, що матеріал розміщений  на сайті буде  для вас інформативним, корисним і цікавим.

З повагою,

Голова районної ради О.Г.Гурський