Останні оголошення

Свято Героїв

23.05.2019

23 травня –  День Героїв або Свято Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, передовсім, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА

Відбулося засідання постійної комісії районної ради

23.05.2019

        22 травня 2019 року, напередодні пленарного засідання 36 сесії  районної ради, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій, на якому підтриман

Звітний концерт Олицької дитячої музичної школи

20.05.2019

18 травня в будинку культури селища Олика відбувся звітний концерт Олицької  дитячої музичної школи.

Останні новини

Свято останнього дзвоника

26.05.2019

24 травня у опорному закладі освіти "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 4 міста Ківерці Волинської області" відбулося свято останнього дзвоника.

22 травня відбулось чергове засідання постійної комісії

23.05.2019

22 травня відбулось чергове засідання постійної комісії з питань сільського господарства, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища, яке провів голова комісії Володимир Юрчук.

День слов'янської писемності тa культури

23.05.2019

Писемність – універсальний культурний феномен, з виникненням якого будь-яка культура отримує грандіозний поштовх до розвитку, адже від розвитку писемності в історичній перспективі залежить поступ самого суспільства.

Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю Вас на офіційному веб-сайті Ківерцівської районної ради Волинської області.

Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, а також дізнатися про діяльність депутатського корпусу, президії, постійних комісій, ухвалені районною радою рішення з важливих для забезпечення життєдіяльності району питань. Відтак ви маєте можливість вільно і повно скористатись інформацією із першоджерела.

Ківерцівщина - це мальовничий край, який славиться багатовіковою історією, надбанням духовних та культурних цінностей, чудовими ландшафтами, архітектурними пам’ятками, культурно-мистецькими традиціями і особливо щирими та працьовитими людьми.

Ми щодня працюємо для вас, для забезпечення потреб громади. Сподіваємось, що матеріал розміщений  на сайті буде  для вас інформативним, корисним і цікавим.

З повагою,

Голова районної ради О.Г.Гурський