Останні оголошення

Засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій

27.03.2017
   28 березня о 9 год 30 хв відбудеться засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій, на розгляд якого вноситься питання  «Про проект рішення «Про внесення змін до рішення  районної ради від 30.12.2016 №12/3 ”Про районний бюджет на 2017 рік”.

Засідання чергової 14 сесії районної ради

27.03.2017
   28 березня 2017 року о 10 год. в сесійній залі районної ради відбудеться пленарне засідання чергової 14 сесії районної ради, на розгляд якої вносяться такі питання:

Засідання президії районної ради

24.03.2017
   27 березня о 12. 00 год. відбудеться засідання президії районної ради, на розгляд якої вносяться такі питання:
1. Про узгодження питань та  проектів рішень, які вносяться на розгляд пленарного засідання  чергової  14 сесії районної ради
Інформує: Недопад Григорій Вікторович – голова районної ради
2. Про  підтримку звернень
Інформує: Недопад Григорій Вікторович – голова районної ради
Різне.

Останні новини

Про пленарне засідання чергової 14 сесії районної ради

29.03.2017
   28 березня 2017 року відбулось пленарне засідання чергової 14 сесії районної ради, на розгляд якого було внесено понад 50 питань. На початку засідання депутати підтримали депутатські запити:  Короля А.П. щодо надання роз’яснень стосовно механізму притягнення до відповідальності осіб, на яких  було покладено виконання вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного) (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки;  Чорненького Р.І. – про  виділення додаткових коштів з районного бюджету на санаторно-курортне лікування та реабілітацію ветеранів та учасників АТО в санаторії «Пролісок».

Відбулося 28 засідання постійної комісії районної ради

24.03.2017
   21 березня  відбулося 28 засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій на розгляд якого було  внесено 36 питань. В роботі комісії  приймали участь голова районної ради Недопад Г.В., заступник голови районної ради Т.Г.Чигрин та перший заступник голови районної державної адміністрації Ю.В.Таранчук. Також був присутній депутат районної ради  Мисковець І.А.

Участь у Міжнародному турнірі по волейболу

20.03.2017
   18 березня 2017 року в м.Кобрин Республіки Білорусь відбувся Міжнародний турнір по волейболу пам`яті Н.К.Напрєєва для ветеранів-любителів.
     Завдяки налагодженій співпраці, підписаній угоді про співробітництво між Ківерцівським районом Волинської області та Кобринським районом Брестської області та районній програмі розвитку транскордонного співробітництва на 2017-2020 роки на турнір була запрошена команда нашого краю.

Головна сторінка

   Радий вітати Вас на сторінках офіційного сайту Ківерцівської районної ради, основними принципами якого є відкритість і прозорість, готовність до конструктивного діалогу з громадськістю.
  Сайт Ківерцівської районної ради допоможе Вам отримувати різнопланову інформацію про роботу депутатського корпусу районної ради, про ухвалені рішення з актуальних для району, події та анонси запланованих заходів.
   Ківерцівщина - це мальовничий край, який славиться багатовіковою історією, надбанням духовних та культурних цінностей, чудовими ландшафтами, архітектурними пам’ятками, культурно-мистецькими традиціями і особливо щирими та працьовитими людьми.
     Ми працюємо для Вас та сподіваємось, що наш сайт стане корисним і цікавим.
 
 
З повагою і найкращими побажаннями
голова Ківерцівської районної ради                                                   Григорій Недопад