Останні оголошення

Оголошення

14.11.2018

15 листопада 2018 року в сесійній залі Ківерцівської районної ради (вул.

Відбудеться засідання президії та сесії районної ради

13.11.2018

15 листопада о 09.00 год. відбудеться засідання президії районної ради на розгляд якої вносяться такі питання:

13 листопада у районній раді відбудеться засідання постійної комісії

09.11.2018

  13 листопада 2018 року о 10 год у районній раді  відбудеться засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій з таким  порядком  денним

Останні новини

09 листопада відбулося засідання постійної комісії

09.11.2018

В порядку підготовки до 29 позачергової сесії районної ради 09 листопада 2018 року відбулося засідання постійної комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, торгівлі, побуту та розвитку об’єктів спільної власності територіа

6 листопада відбулося засідання постійної комісії районної ради

07.11.2018

6 листопада  2018 року   у  районній раді  відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій.

05 листопада відбулось засідання постійної комісії

05.11.2018

05 листопада відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, свободи совісті, законності та боротьби із злочинністю під головуванням Анатолія Пушкіна В роботі комісії взяла участь заступник голови районної ради Тамара Чигрин.

Головна сторінка

 Раді вітати Вас на сторінках офіційного сайту Ківерцівської районної ради, основними принципами якого є відкритість і прозорість, готовність до конструктивного діалогу з громадськістю.
 Сайт Ківерцівської районної ради допоможе Вам отримувати різнопланову інформацію про роботу депутатського корпусу районної ради, про ухвалені рішення з актуальних для району, події та анонси запланованих заходів.
 Ківерцівщина - це мальовничий край, який славиться багатовіковою історією, надбанням духовних та культурних цінностей, чудовими ландшафтами, архітектурними пам’ятками, культурно-мистецькими традиціями і особливо щирими та працьовитими людьми.
   Ми працюємо для Вас та сподіваємось, що наш сайт стане корисним і цікавим.
 
 
 
З повагою і найкращими побажаннями
заступник голови Ківерцівської районної ради                                       Тамара Чигрин