Останні оголошення

Порядок денний спільного засідання постійних комісій

17.05.2017
   18 травня 2017 року о 09 год. 30 хв. у кабінеті голови районної ради відбудеться спільне засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі, побуту та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району та постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та інвестиції

Засідання президії районної ради

17.05.2017
    18 травня о 09.00 год. відбудеться засідання президії районної ради на розгляд якої вноситься питання «Про узгодження питань та  проектів рішень, які вносяться на розгляд пленарного засідання  позачергової  16 сесії районної ради».

Порядок денний засідання позачергової шістнадцятої сесії районної ради

16.05.2017
    18 травня 2017 року о 10 годині відбудеться засідання позачергової шістнадцятої сесії районної ради сьомого скликання, на розгляд  якої вносяться такі питання:

Останні новини

Урочисті заходи з нагоди відзначення свята Останнього дзвоника

26.05.2017

Відзначати завершення навчального року - це добра традиція, сповнена тепла і вдячності. Ось і сьогодні- 26 травня на території району  відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення свята Останнього дзвоника. Це свято нагадує, що розпочалася чудова пора – літні канікули. Пора відпочинку, мандрівок, зустрічей з цікавими людьми, природою.

Шановні вчителі та учні!

26.05.2017
    Від щирого серця вітаємо вас зі Святом останнього дзвоника!
   Цей день не просто знаменує завершення навчального року. Це - подолання чергової сходинки в освоєнні знань.

Робоча зустріч з працівниками Ківерцівського бюро правової допомоги

24.05.2017
   19 травня 2017 року у Ківерцівську районну раду для проведення робочої зустрічі завітали працівники Ківерцівського бюро правової допомоги. Спільно з консультантом сектору з питань юридичного забезпечення діяльності Ківерцівської районної ради Мар’яною Гудковою  та радником голови районної ради з питань антикорупційної діяльності Артемом Ковальовим були обговорені питання щодо проведення спільних правопросвітницьких заходів для жителів Ківерцівського району, спрямованих на забезпечення реалізації права кожного на правову допомогу.

Головна сторінка

 Раді вітати Вас на сторінках офіційного сайту Ківерцівської районної ради, основними принципами якого є відкритість і прозорість, готовність до конструктивного діалогу з громадськістю.
  Сайт Ківерцівської районної ради допоможе Вам отримувати різнопланову інформацію про роботу депутатського корпусу районної ради, про ухвалені рішення з актуальних для району, події та анонси запланованих заходів.
 Ківерцівщина - це мальовничий край, який славиться багатовіковою історією, надбанням духовних та культурних цінностей, чудовими ландшафтами, архітектурними пам’ятками, культурно-мистецькими традиціями і особливо щирими та працьовитими людьми.
   Ми працюємо для Вас та сподіваємось, що наш сайт стане корисним і цікавим.
 
 
З повагою і найкращими побажаннями
голова Ківерцівської районної ради                                                            Василь Хмілевський