Останні оголошення

День працівників сільського господарства

17.11.2017
  Щиро вітаю усіх працівників сільського господарства із професійним святом.

Засідання президії районної ради

16.11.2017
  17 листопада 2017 року о 10 годині в кабінеті голови районної ради відбудеться засідання президії районної ради на розгляд якої вноситься питання «Про узгодження питань та проектів рішень, які вносяться на розгляд пленарного засідання чергової 21 сесії районної ради».

Відбудеться засідання постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, спорту...

10.11.2017
   14 листопада о 10 год. відбудеться засідання постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, спорту, сім’ї, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
    Порядок денний:

Останні новини

Засідання президії районної ради

17.11.2017
   17 листопада 2017 року   відбулось засідання президії районної ради  під головуванням голови районної ради Хмілевського В.В.

Перші сесії в Цуманській та Жидичинській об’єднаних територіальних громадах

16.11.2017
   15 листопада відбулись перші сесії в Цуманській та Жидичинській об’єднаних територіальних громадах.

Про засідання постійної комісії з питань освіти

14.11.2017
   14 листопада відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, спорту, сім’ї, охорони здоров’я та соціального захисту населення під головуванням Марищука Олеся Ростиславовича.

Головна сторінка

 Раді вітати Вас на сторінках офіційного сайту Ківерцівської районної ради, основними принципами якого є відкритість і прозорість, готовність до конструктивного діалогу з громадськістю.
  Сайт Ківерцівської районної ради допоможе Вам отримувати різнопланову інформацію про роботу депутатського корпусу районної ради, про ухвалені рішення з актуальних для району, події та анонси запланованих заходів.
 Ківерцівщина - це мальовничий край, який славиться багатовіковою історією, надбанням духовних та культурних цінностей, чудовими ландшафтами, архітектурними пам’ятками, культурно-мистецькими традиціями і особливо щирими та працьовитими людьми.
   Ми працюємо для Вас та сподіваємось, що наш сайт стане корисним і цікавим.
 
 
З повагою і найкращими побажаннями
голова Ківерцівської районної ради                                                            Василь Хмілевський