Останні оголошення

До відома голів фермерських господарств, керівників сільськогосподарських кооперативів, підприємців

25.05.2018

Відповідно до заходів щодо виконання  Комплексної програми  розвитку агропромислового комплексу Волинської області на 2016-2020 роки передбачено фінансову підтримку суб’єктів господарювання в галузі агропромислового виробництва.  У зв’язку з цим обласна  рада затвердила Порядок надання та використання коштів обласного бюджету для фінансової підтримки суб’є

Оголошення!

25.05.2018

30 травня 2018 року о 10 год у кабінеті №29 (кабінет голови районної ради) відбудеться засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій з таким порядком денним :

 

Інформація Маневицької місцевої прокуратури щодо запобігання та недопустимості вчинення незаконних порубок лісу на території Ківерцівського району

24.05.2018

Маневицькою місцевою прокуратурою, враховуючи актуальність для регіону, проводиться вивчення причин вчинення кримінальних правопорушень у сфері охорони довкілля, зокрема незаконних порубок лісу на території Ківерцівського району, та умов, що їм сприяють.

Останні новини

24 травня відбулося засідання конкурсної комісії

24.05.2018

Сьогодні 24 травня відбулося засідання конкурсної комісії на посаду директора «Комунального закладу «Лопатенський історико-природничий музейний комплекс».

22 травня відбулось засідання постійної комісії районної ради

23.05.2018

22 травня відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань сільського господарства, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища під головуванням Мисковця І.А. – голови комісії.

Вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка

22.05.2018

Сьогодні пам'ятний день - 22 травня 1861 року відбулось перепоховання Тараса Григоровича Шевченка на Чернечій горі поблизу Канева.

Головна сторінка

 Раді вітати Вас на сторінках офіційного сайту Ківерцівської районної ради, основними принципами якого є відкритість і прозорість, готовність до конструктивного діалогу з громадськістю.
  Сайт Ківерцівської районної ради допоможе Вам отримувати різнопланову інформацію про роботу депутатського корпусу районної ради, про ухвалені рішення з актуальних для району, події та анонси запланованих заходів.
 Ківерцівщина - це мальовничий край, який славиться багатовіковою історією, надбанням духовних та культурних цінностей, чудовими ландшафтами, архітектурними пам’ятками, культурно-мистецькими традиціями і особливо щирими та працьовитими людьми.
   Ми працюємо для Вас та сподіваємось, що наш сайт стане корисним і цікавим.
 
 
З повагою і найкращими побажаннями
голова Ківерцівської районної ради                                                            Василь Хмілевський