Останні оголошення

16 липня - День бухгалтера!

16.07.2018

Шановні бухгалтери! Сьогодні ваше професійне свято – День бухгалтера.Ваш внесок у розвиток фінансово-господарської діяльності підприємств, установ та організацій є вагомим, а професія гідна найвищого визнання та подяки.

День пpацівника природно-заповідної справи

06.07.2018

Шановні працівники природно-заповідної справи вітаю Вас з професійним святом! Заповідна справа – це важливий напрям природоохоронної діяльності, покликаний зберігати та дбайливо використовувати унікальні й типові куточки природи.

День національної поліції України

03.07.2018

Шановні поліцейські та працівники Національної поліції щиро вітаю Вас із професійним святом!Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом за

Останні новини

Результати конкурсного відбору на посаду директора комунальної установи

11.07.2018

Результати конкурсного відбору на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ківерцівської районної ради

10 липня 2018 року відбувся конкурсний відбір на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ківерцівської районної ради.  

Відзначення Дня національної поліції України

06.07.2018

З нагоди відзначення Дня національної поліції України відбулись урочистості у приміщенні  Ківерцівського  відділу поліції ГУНП в Волинській  області.

Зустріч з представниками окремих громадських організацій міста

03.07.2018

Сьогодні, 3 липня, відбулась зустріч голови районної ради Василя Хмілевського та заступника голови районної ради Тамари Чигрин з представниками окремих  громадських організацій міста.

Головна сторінка

 Раді вітати Вас на сторінках офіційного сайту Ківерцівської районної ради, основними принципами якого є відкритість і прозорість, готовність до конструктивного діалогу з громадськістю.
  Сайт Ківерцівської районної ради допоможе Вам отримувати різнопланову інформацію про роботу депутатського корпусу районної ради, про ухвалені рішення з актуальних для району, події та анонси запланованих заходів.
 Ківерцівщина - це мальовничий край, який славиться багатовіковою історією, надбанням духовних та культурних цінностей, чудовими ландшафтами, архітектурними пам’ятками, культурно-мистецькими традиціями і особливо щирими та працьовитими людьми.
   Ми працюємо для Вас та сподіваємось, що наш сайт стане корисним і цікавим.
 
 
З повагою і найкращими побажаннями
голова Ківерцівської районної ради                                                            Василь Хмілевський