Останні оголошення

1 червня – Міжнародний день захисту дітей

01.06.2020
У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Водночас це й свято батьків – тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

День вишиванки

21.05.2020
Вітаю із святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки!

День Європи

15.05.2020
Шановні ківерчани та гості нашого краю!
 Починаючи з 2003 року наша Вітчизна відзначає День Європи.

Останні новини

Олександр Гурський провів робочу нараду

02.06.2020
Голова районної ради Олександр Гурський 2 червня провів нараду з керуючим справами виконавчого апарату Тамарою Литвак та радником голови районної ради з питань взаємодії з правоохоронними органами та інформаційно-організаційної роботи ради Ксенією Цведель, які були нещодавно призначені на ці посади.

Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю Вас на офіційному веб-сайті Ківерцівської районної ради Волинської області.

Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, а також дізнатися про діяльність депутатського корпусу, президії, постійних комісій, ухвалені районною радою рішення з важливих для забезпечення життєдіяльності району питань. Відтак ви маєте можливість вільно і повно скористатись інформацією із першоджерела.

Ківерцівщина - це мальовничий край, який славиться багатовіковою історією, надбанням духовних та культурних цінностей, чудовими ландшафтами, архітектурними пам’ятками, культурно-мистецькими традиціями і особливо щирими та працьовитими людьми.

Ми щодня працюємо для вас, для забезпечення потреб громади. Сподіваємось, що матеріал розміщений  на сайті буде  для вас інформативним, корисним і цікавим.

З повагою,

Голова районної ради О.Г.Гурський