Останні оголошення

23 жовтня 2019 року 0 10 год відбудеться засідання постійної комісії

22.10.2019
23 жовтня 2019 року 0 10 год у районній раді відбудеться засідання  постійної комісії з питань планування,  бюджету, фінансів та інвестицій з таким порядком денним:

Відбудеться конкурсний відбір

21.10.2019

         22 жовтня 2019 року о 09.00 год. в кабінеті голови районної ради відбудеться конкурсний відбір  на зайняття посади директора загальноосвітньої школи I-II ступеня села Омельне Ківерцівського району Волинської області.

КП «Ківерцівське РТМО» оголошує про намір передати в оренду

18.10.2019

КП «Ківерцівське РТМО» оголошує про намір передати в оренду частину приміщення коридору на четвертому поверсі поліклінічного відділення Ківерцівської ЦРЛ, загальною площею 3,0 кв.м., що знаходиться за адресою: вул.Філатова,6, м.Ківерці

Останні новини

Олександр Гурський провів щотижневу апаратну нараду

22.10.2019

21 жовтня  голова районної ради Олександр Гурський провів щотижневу апаратну нараду за участі заступника голови районної ради Віталія Протасюка,  керуючого справами виконавчого апарату районної ради Ольги Ярощук, радника голов

Безпека дорожнього року – це життя

18.10.2019

18 жовтня в кабінеті голови районної державної адміністрації відбулась робоча зустріч з керівниками правоохоронних органів, Ківерцівської дорожньої дільниці філії "Рожищенський автодор"  ДП «Волиньавтодору».

Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

Щиро вітаю Вас на офіційному веб-сайті Ківерцівської районної ради Волинської області.

Тут ви зможете ознайомитись із структурою ради, її керівництвом, а також дізнатися про діяльність депутатського корпусу, президії, постійних комісій, ухвалені районною радою рішення з важливих для забезпечення життєдіяльності району питань. Відтак ви маєте можливість вільно і повно скористатись інформацією із першоджерела.

Ківерцівщина - це мальовничий край, який славиться багатовіковою історією, надбанням духовних та культурних цінностей, чудовими ландшафтами, архітектурними пам’ятками, культурно-мистецькими традиціями і особливо щирими та працьовитими людьми.

Ми щодня працюємо для вас, для забезпечення потреб громади. Сподіваємось, що матеріал розміщений  на сайті буде  для вас інформативним, корисним і цікавим.

З повагою,

Голова районної ради О.Г.Гурський