Звернення громадян

Голові районної ради

Недопаду Г.В.

 

Інформаційно - аналітична довідка

про стан роботи із зверненнями громадян у Ківерцівській

районній раді в 2016 році

 

У  районну раду впродовж 2016  року надійшло 41звернення (у 2015 році – 81).  На особистому прийомі побувало 28 громадян ( у 2015 році-42).

Письмових звернень надійшло  41 проти 39 у 2015 році, з них колективних 11 ( у 2015 році – 12). Через органи влади надійшло 3 звернення.

Якщо аналізувати за категоріями авторів, то слід відзначити, що  23 відсотка звернень надійшло від учасників бойових дій,  ветеранів праці, інвалідів І  та II гр.  77 відсотків звернень надійшло від інших категорій авторів. За соціальним станом авторів  - до районної ради звернулись 23 відсотка працівників бюджетної сфери, 13 відсотків безробітних,  10 відсотків підприємців, 6 відсотків пенсіонерів та 3 відсотка робітників, а також інші.

У зверненнях порушувалися питання аграрної політики і земельних відносин, фінансової, податкової, митної політики, соціального захисту,  вирішення питань щодо праці та заробітної плати,  житлової політики, комунальних господарств, екології та природних ресурсів, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, сім’ї, дітей, молоді, гендерної рівності, фізичної культури і спорту, освіти, науки, науково-технічної, інноваційної діяльності, інтелектуальної власності, інформаційної політики, діяльності органів місцевого самоврядування.

53  відсотка звернень вирішено позитивно, на 46 відсотків звернень дано роз’яснення щодо шляхів вирішення питання.

Найбільше звернень надійшло від жителів м.Ківерці  -13.

Всі звернення, які надійшли в районну раду, розглянуто згідно вимог чинного законодавства та було  проаналізовано, вжито заходів щодо вирішення питань, порушених громадянами.

Терміни розгляду заяв не порушувалися. Під час прийому громадян, який проводив голова районної ради та його заступник на виїзних прийомах за місцем проживання громадян,  надавались роз’яснення та правова допомога щодо шляхів вирішення піднятих ними питань, що сприяло зменшенню надходження письмових заяв в районну раду.

 

Консультант сектору з питань

юридичного забезпечення

діяльності ради                                                                                 М.С.Гудкова

Узагальнені дані про звернення громадян у 2012 році

Узагальнені дані про звернення громадян у 2011 році