Новини

Урочисті заходи з нагоди відзначення свята Останнього дзвоника

26.05.2017

Відзначати завершення навчального року - це добра традиція, сповнена тепла і вдячності. Ось і сьогодні- 26 травня на території району  відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення свята Останнього дзвоника. Це свято нагадує, що розпочалася чудова пора – літні канікули. Пора відпочинку, мандрівок, зустрічей з цікавими людьми, природою.

Робоча зустріч з працівниками Ківерцівського бюро правової допомоги

24.05.2017
   19 травня 2017 року у Ківерцівську районну раду для проведення робочої зустрічі завітали працівники Ківерцівського бюро правової допомоги. Спільно з консультантом сектору з питань юридичного забезпечення діяльності Ківерцівської районної ради Мар’яною Гудковою  та радником голови районної ради з питань антикорупційної діяльності Артемом Ковальовим були обговорені питання щодо проведення спільних правопросвітницьких заходів для жителів Ківерцівського району, спрямованих на забезпечення реалізації права кожного на правову допомогу.

Обрано голову районної ради

19.05.2017
   18 травня відбулось пленарне засідання позачергової 16 сесії районної ради. Його проведенню передували засідання президії районної ради та постійних комісій з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій і з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, торгівлі, побуту та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району, на яких було узгоджено перелік  питань,  розглянуті проекти рішень, які вносились на сесію.
    При затвердженні порядку денного пленарного засідання, за пропозицією депутата районної ради Недопада Г.В., внесли питання про обрання голови районної ради.

14 травня – День матері

13.05.2017
    В другу неділю травня на Україні відзначається одне з головних родинних свят — День матері. Його традиційно святкують в Європі, США та в країнах Азії. Така велика популярность цього свята цілком зрозуміла, оскільки споконвіку мама була найдорожчою та найріднішою людиною для кожного. Мами присвячують життя своїм дітям, жертвуючи всім заради їх щастя.

Україна відзначає День Європи!

11.05.2017
  Сьогодні, 11 травня, Україна відзначає День Європи. Ми єдина держава, яка не будучи членом європейського Союзу щорічно проводить з цієї нагоди  святкові заходи.

Мітинг з нагоди відзначення Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

10.05.2017
   9 травня на меморіалі Слави в м.Ківерці відбувся мітинг з нагоди відзначення Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ківерчани, учасники АТО, ветерани війни, духовенство району, гості міста поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам.