Новини

Відбулось засідання постійної комісії районної ради

20.07.2017

20 липня  відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань сільського господарства, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища під головуванням Мисковця І.А. – голови комісії.

Про засідання Координаційної ради

14.07.2017
   12 липня відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. У роботі Координаційної ради взяв участь перший заступник голови районної державної адміністрації Таранчук Ю.В. та землевпорядники місцевих рад. Перед початком  засідання В.В. Хмілевський – голова районної ради привітав всіх присутніх з православним святом  Первоверховенних апостолів Петра й Павла. Адже це свято завершує цикл великих свят, що припадають на період літнього сонцестояння. До цього циклу входять також Трійця та Івана Купала.

НАЗК затвердило Переліки посад з високим та підвищеним корупційним ризиком

10.07.2017
   На черговому засіданні Національного агентства з питань запобігання корупції було прийнято рішення про затвердження Переліку посад, пов’язаних з високим рівнем корупційних ризиків, та Переліку посад з підвищеним корупційним ризиком.

Про засідання чергової 17 сесії

29.06.2017
   29 червня 2017 року відбулось пленарне засідання чергової 17 сесії  районної ради під головуванням голови районної ради  В.В. Хмілевського.

Про засідання президії районної ради

27.06.2017
   27 червня 2017 року відбулось засідання президії районної ради під головуванням голови районної ради  В.В. Хмілевського.  У роботі президії взяв участь голова районної державної адміністрації В.Є. Ткачук.

21 червня відбулося засідання постійної комісії районної ради

26.06.2017

21 червня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій, на розгляд якого  внесено 26 питань.