Новини

Про пленарне засідання чергової 14 сесії районної ради

29.03.2017
   28 березня 2017 року відбулось пленарне засідання чергової 14 сесії районної ради, на розгляд якого було внесено понад 50 питань. На початку засідання депутати підтримали депутатські запити:  Короля А.П. щодо надання роз’яснень стосовно механізму притягнення до відповідальності осіб, на яких  було покладено виконання вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного) (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки;  Чорненького Р.І. – про  виділення додаткових коштів з районного бюджету на санаторно-курортне лікування та реабілітацію ветеранів та учасників АТО в санаторії «Пролісок».

Відбулося 28 засідання постійної комісії районної ради

24.03.2017
   21 березня  відбулося 28 засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій на розгляд якого було  внесено 36 питань. В роботі комісії  приймали участь голова районної ради Недопад Г.В., заступник голови районної ради Т.Г.Чигрин та перший заступник голови районної державної адміністрації Ю.В.Таранчук. Також був присутній депутат районної ради  Мисковець І.А.

Участь у Міжнародному турнірі по волейболу

20.03.2017
   18 березня 2017 року в м.Кобрин Республіки Білорусь відбувся Міжнародний турнір по волейболу пам`яті Н.К.Напрєєва для ветеранів-любителів.
     Завдяки налагодженій співпраці, підписаній угоді про співробітництво між Ківерцівським районом Волинської області та Кобринським районом Брестської області та районній програмі розвитку транскордонного співробітництва на 2017-2020 роки на турнір була запрошена команда нашого краю.

Про засідання постійної комісії з питань промисловості

20.03.2017
  20.03.2017 відбулося засідання постійної комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі, побуту та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району. Головувала на засіданні Майданець Іраїда Михайлівна.

Про засідання позачергової сесії районної ради.

17.03.2017
   Сьогодні, 17 березня, відбулась позачергова сесія районної ради. Голова районної ради Недопад Г.В. представив на розгляд районної ради проект рішення «Про підтримку  звернення  Волинської обласної ради  до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Ради Національної безпеки і оборони України, обласних рад щодо блокади банків з російським капіталом». Депутати підтримали його більшістю голосів.

До відома жителів району

15.03.2017
   Доводимо до відома жителів району інформацію Ківерцівського РВ УДСНС у Волинській області про випадки виникнення пожеж та випадки загибелі людей на пожежах та інших надзвичайних ситуаціях в Ківерцівському  районі протягом 2017 року.