«Майбутнє лісу в твоїх руках»

26.04.2018
   Кожного року з приходом весни в Україні проводиться Всеукраїнська Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках». Вона стартує з 21 березня, коли у всьому світі відзначають Міжнародний день лісу, який цього року проходитиме під гаслом «Ліси та енергія».
   25 квітня до акції долучились працівники Ківерцівської районної ради, районної державної адміністрації та міської ради, які на території Сокиричівського лісництва, спільно з працівниками ДП «Ківерцівське лісове господарство» висадили близько 10 тисяч саджанців головних лісоутворюючих порід – дуба та сосни.
   «Цьогоріч в рамках весняної кампанії на території лісового фонду підприємства заплановано створити нові лісові культури на площі 215 га (заліснили 170 га).  Дякую всім, хто долучився до посадки лісу, парків, скверів. Щиро дякую школярам, педагогам, представникам державної влади та органів місцевого самоврядування, які стали активними учасниками Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» на теренах Ківерцівського району. Ми всі були як одна команда, яка робила гарну справу для наступних поколінь. Окреме велике спасибі лісникам. Вони на відмінно справилися з поставленими завданнями» - повідомив директор ДП “Ківерцівське лісове господарство” Віталій Каращук.   
   Голова районної ради Василь Хмілевський  зазначив, що такі спільні акції дають їх учасникам можливість зрозуміти важливість нелегкої праці лісівників та загострюють увагу громадськості до проблем захисту лісу і турботи про «зелені легені планети».