«ЗОШ І-ІІст. - ДНЗ» с.Клепачів відзначив 50 річчя

04.11.2018

02 листопада  навчально-виховний комплекс  «ЗОШ І-ІІст. - ДНЗ» с.Клепачів відзначив 50 річчя з дня його відкриття. Приміщення школи в с. Клепачів було здано в експлуатацію 1 вересня 1968 року, директором було призначено Новосада Володимира Михайловича, який був на даній посаді впродовж двох років. Далі школу очолювала Середюк Ніна Адамівна, а  з 1988 року  і по теперішній час - Середюк Світлана Григорівна.

 Загальноосвітню школу І-ІІст. у 2011 році  було реорганізовано в навчально-виховний комплекс  «ЗОШ І-ІІст. - ДНЗ». За ці роки заклад значно змінився: зроблено ремонт у спортивній залі, на кухню придбано нове обладнання (витяжку, електричну плиту, холодильник, розділочні столи). Всі вікна та двері було замінено на нові, функціонують внутрішні туалети. В початкових класах старі парти та стільці замінено на ростомірні.  В старших класах теж оновлено шкільні меблі, замінено дошки. Учасники навчально-виховного процесу беруть активну участь у різних районних та обласних конкурсах та змаганнях. Серед  досягнень навчального закладу:  І місце в обласному в конкурсі «Спортивна зима», ІІ місце на районному конкурсі-огляді по охороні праці. 

З нагоди відзначення золотого ювілею у школі зібрались перші випускники та випускники інших років, ветерани-педагоги, школярі, батьки та багато гостей.

Привітати педагогічний колектив із 50-річним ювілеєм завітали виконуючий обов’язки голови районної ради Т.Г.Чигрин, Жидичинський сільський голова Матвіюк Г.В., представники відділу освіти районної державної адміністрації, а також випускники школи. На урочистостях  панувала позичивна атмосфера та відчувалось хвилювання дітей.

Тамара Григорівна  теплими слова привітала колектив навчально-виховного комплексу та  її директора Світлану Григорівну зі святом. Вона зазначила, що школа – це не лише заклад, де діти навчаються, насамперед це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. За  багаторічну  сумлінну працю та особистий внесок у розвиток підростаючого покоління Чигрин Т.Г. вручила Подяку голови районної ради та голови районної державної адміністрації колективу навчально-виховного комплексу  «ЗОШ І-ІІст. - ДНЗ».

В цей день лунало багато пісень, згадували історію школи, перших вчителів та першокласників.  Це була зустріч поколінь, наповнена радістю, любов’ю та теплотою.