05 листопада відбулось засідання постійної комісії

05.11.2018

05 листопада відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, свободи совісті, законності та боротьби із злочинністю під головуванням Анатолія Пушкіна В роботі комісії взяла участь заступник голови районної ради Тамара Чигрин.

Першою виступила заступник керівника Маневицької місцевої прокуратури Руслана Кузьмич, яка ознайомила з інформацією Маневицької місцевої прокуратури про результати її діяльності у першому півріччі 2018 року на території Ківерцівського району. Депутати взяли інформацію до відома.

Наступною заслухали завідувача сектору з питань юридичного забезпечення діяльності ради Мар’яну Гудкову, яка виступила з питанням «Про лист Маневицької місцевої прокуратури  Волинської області від 19.10.2018». В обговоренні взяли участь Руслана Кузьмич та генеральний директор комунального закладу «Ківерцівське районне територіальне медичне об’єднання» Михайло Слижук.

Розглянувши питання «Про призначення Завадського А.М. на посаду директора Ківерцівської районної друкарні», члени постійної комісії одноголосно підтримали кандидатуру Анатолія Миколайовича на посаду директора.

Постійна комісія рекомендувала об’єднати в один проект рішення проекти «Про підтримку Звернення депутатської фракції ВО «Батьківщина» Ківерцівської районної ради щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення» та «Про Звернення Ківерцівської районної ради до Президента України щодо негайного скасування рішення Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення» у зв’язку з подібними текстами звернень.

Члени комісії розглянули та внесли на розгляд пленарного засідання сесії районної ради інші, не менш важливі питання, а саме проекти рішень «Про внесення змін до рішення районної ради від 22.11.2017 №21/22 «Про затвердження списку присяжних» (зі змінами)», «Про звернення депутатів Ківерцівської районної ради Волинської області до Верховної  Ради  України щодо подолання вето Президента України на Закон України №5495 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження лісів та запобігання незаконного вивезення необроблених  лісоматеріалів», «Про підтримку Звернення Чернігівської районної ради до Міністра внутрішніх справ України Авакова Арсена Борисовича», «Про розпорядження голови районної ради та заступника голови районної ради, прийняті в міжсесійний період з питань, що підлягають затвердженню районною радою».

Депутати погодили перелік питань, що вносяться на позачергове засідання двадцять дев’ятої сесії районної ради.