06 червня відбулось пленарне засідання чергової 26 сесії районної ради

06.06.2018

06 червня відбулось пленарне засідання чергової 26 сесії районної ради. На початку засідання голова районної ради Василь Васильович Хмілевський привітав журналістів, зокрема працівників районної газети «Вільним шляхом» з професійним святом – Днем журналіста.  Далі проінформував, що надійшла відповідь від Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міносвіти на звернення депутатів районної ради до Волинської обласної ради, Кабінету Міністрів України щодо збереження існування та підтримки впровадження в школах України науково-педагогічного проекту «Інтелект України». Як повідомили - міністерство звернулось до Державної служби якості освіти України з проханням розглянути та надати експертний висновок на 9 освітніх програм щодо відповідності їх Державному стандарту початкової освіти. У разі відповідності такому стандарту, освітня програма науково-педагогічного проекту «Інтелект України» буде використовуватись у освітньому процесі закладів загальної середньої освіти.

Голова районної ради ознайомив з відповіддю відділу освіти  райдержадміністрації на депутатський запит Короля А.П. про надання  копії проектно-кошторисної документації, акту прийому виконаних робіт щодо перекриття покрівлі Ківерцівської ЗОШ І-ІІІ ступеня №3 за 2011 рік. Відділ освіти повідомив, що запитувані документи надати  неможливо у зв’язку  з закінченням строку зберігання цих документів та їх знищенням у липні 2013 року.

         Чигрин Т.Г. – заступник голови районної ради, за дорученням депутата Чорненького Р.І., зачитала  його звернення до Ківерцівської районної державної адміністрації, Ківерцівської районної ради, Волинської обласної ради, Волинської обласної державної адміністрації щодо виділення коштів Цуманській ОТГ для  виготовлення проектно-кошторисної документації та облаштування футбольного поля, яке було підтримане більшістю голосів. Депутат районної ради Барабаш М.С. подав депутатський запит  від депутатської групи "Солідарність" щодо невиконання рішення Ківерцівської районної ради №25/13 від 20.03.2018. І хоча запит не був підтриманий, Василь Васильович повідомив, що відповідь депутат отримає та питання підняте в запиті буде розглянуте.

         Далі депутати  розглянули питання згідно затвердженого порядку денного.  Так, було прийняте рішення про призначення Недільського В.К. на посаду редактора редакції Ківерцівської районної газети «Вільним шляхом». Ткачук В.Є. – голова районної державної адміністрації прозвітував про свою роботу, відзначивши, що робота проводилась спільно із районною радою та її депутатським корпусом. Отримавши відповіді на свої запитання, депутати хвалили цей звіт. Слижук М.В.  – генеральний  директор комунального закладу «Ківерцівське районне територіальне медичне об’єднання» та Марищук О.Р. – головний лікар комунального закладу «Ківерцівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  теж прозвітували про роботу комунальних закладів.  

            Районна рада своїм  рішенням делегувала 2 представників: Круцько Н.С., заступника генерального директора з медичної частини комунального закладу «Ківерцівське районне територіальне медичне об’єднання» та Тимощук Л.А.,  завідувача акушерсько-гінекологічним відділенням комунального закладу  «Ківерцівське районне територіальне медичне об’єднання» для роботи у складі Госпітальної ради Луцького госпітального округу в якості її членів як представників від Ківерцівської ради.  Із запропонованих 3 кандидатур, ці дві кандидатури набрали більшу кількість голосів.

         В порядку контролю  депутати розглянули питання: «Про хід виконання Районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки»  та «Про виконання рішення районної ради від 30.06.2016 №6/12 «Про затвердження Програми розвитку Центральної бібліотеки Ківерцівської районної централізованої бібліотечної системи Волинської області на 2016-2017 роки».

Пушкін А.Ф. – як голова постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, свободи совісті, законності, обороноздатності та  боротьби із злочинністю зачитав  звернення депутатів Ківерцівської районної ради до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень та ознайомив із зверненням пенсіонерів-державних службовців до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства соціальної політики України, Пенсійного фонду України, народного депутата України Констанкевич І.М. щодо врегулювання на законодавчому рівні питання перерахунку (осучаснення) розмірів пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про державну службу», які не перераховувалися з 2008 року, схваленого рішенням Маневицької районної ради від 28.03.2018 №29/13, які були підтримані.

         Депутати затвердили план роботи районної ради на друге півріччя 2018 року, встановивши дати проведення чергових сесій. Так, згідно цього рішення у 3 кварталі чергова сесія відбудеться 16 серпня, а у четвертому кварталі – 20 грудня.  Було  прийняте  й рішення  про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ківерцівської районної ради. Ця установа буде знаходитись в м.Ківерці по вул. Шкільна 15а, після укладення договору оренди з міською радою.

         Крім того, було розглянуто 5 земельних питань, по яких доповідав Мисковець І.А. – голова постійної комісії районної ради з питань сільського  господарства, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища. Проект рішення «Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 2,00 га ТзОВ «З Іноземними інвестиціями «АГРІ-ТЕХ ГРУП» на  території Прилуцької  сільської ради Ківерцівського району Волинської області» не отримав більшості голосів, тому буде  повторно розглянутий на наступній сесії.

         Всього на пленарному засіданні було розглянуто 26 питань згідно затвердженого порядку денного.