11 листопада відбулось пленарне засідання позачергової 40 сесії

11.11.2019

11 листопада відбулось пленарне засідання позачергової 40 сесії районної ради під головуванням  Олександра Гурського. Після затвердження порядку денного депутати перейшли до розгляду питань. Так були розглянуті питання та прийняті  рішення   «Про звіт завідувача комунальної установи «Об’єднаний трудовий архів територіальних громад сіл, селищ і міста  Ківерцівського району Волинської області» Левчик Л.В.  про результати  роботи», «Про звіт директора Ківерцівської районної друкарні Завадського А.М. за період роботи з квітня 2018 року по липень 2019 року» та «Про продовження терміну дії контракту із завідувачем комунальної установи «Об’єднаний трудовий архів територіальних громад сіл, селищ і міста Ківерцівського району Волинської області» Левчик Л.В.» і «Про продовження терміну дії контракту з директором Ківерцівської районної друкарні Завадським А.М.». Потому депутати перейшли до розгляду блоку майнових питань. Так, прийняли рішення «Про речові права господарського відання та оперативного управління щодо окремих частин приміщення адміністративної будівлі  по вулиці Парковій №8 в місті Ківерці Волинської області», яким закріпили за Центральною бібліотекою Ківерцівської районної  централізованої  бібліотечної системи  частину приміщення на першому поверсі адміністративної будівлі по вулиці Парковій №8 в місті Ківерці площею 78,6 кв.м., яке раніше належало районній друкарні. Тепер там буде  знаходитись районна дитяча бібліотека.

Найбільшу дискусію викликали питання щодо внесення до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району, які підлягають приватизації у 2019 році групи інвентарних об’єктів в складі: інфекційне відділення, будинок пральні, котельня пральні інфекційного відділення та котельня газова по вулиці Шевченка, 18 в місті Ківерці та нежитлового приміщення (стоматполіклініка) площею 178,3 кв.м., що знаходиться за адресою: вулиця Жовтнева, 3, місто Ківерці. Ці приміщення на даний час не використовуються та перебувають у районній комунальній власності. На сьогодні є ряд проблем, які необхідно нагально вирішити, це і нехватка фінансування КП «Ківерцівське РТМО», будівництво приміщення загальноосвітньої школи в с.Башлики Дубищенської сільської ради, будівництво сільської лікарської амбулаторії в с.Журавичі, які потребують спів фінансування з районного бюджету. Було запропоновано депутатам проєкт рішення щодо продажі вищевказаних об’єктів через аукціон, а кошти спрямувати на вирішення цих  та інших проблем. Міський голова  Володимир Жгутов повідомив, що міська рада має намір розмісти в цих приміщеннях відповідно  соціальний центр  та соціальне житло без права приватизації. Дане питання викликало широке  обговорення під час якого виступили: депутати- Григорій Недопад, Любов Михальчук,  Анатолій Король, Юрій Романішин, Світлана Середюк, Яна Церкевич, голова районної ради Олександр Гурський,   сільські голови, генеральний директор КП «Ківерцівське районне територіальне медичне об’єднання» Михайло Слижук та інші.  По результатах голосування рішення з цих  питань не були прийняті.

Потому депутати розглянули ще понад 10 питань Так, зокрема підтримали звернення депутатів Кам’янської районної ради до Президента України В.О. Зеленського, Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. та районних рад України щодо недопущення поспішного відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення і законодавчої заборони іноземцям купувати Українські землі, прийняли звернення депутатів Ківерцівської районної ради до Президента України та Верховної Ради України щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення до 1 січня 2025 року, підтримали депутатський запит Романа Чорненького про проведення  профілактичних, правових заходів з метою попередження злочинів на території Цуманської ОТГ, внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік та інші.