12 березня відбулось засідання постійної комісії районної ради

12.03.2018

12 березня відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань сільського господарства, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища під головуванням голови комісії Мисковця І.А. Члени комісії ознайомились із звітом голови районної ради Хмілевським В.В. та рекомендували внести його на розгляд чергової 25 сесії районної ради. Куцик І.В. - начальник управління інвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку районної державної адміністрації ознайомила  членів комісії з проектами рішень «Про  хід виконання  Комплексної програми розвитку  агропромислового комплексу  Ківерцівського району на 2016-2020 роки», «Про  виконання  рішення   районної  ради  від 16.01.2009 №22/3 «Про районну  цільову  Програму   підтримки  індивідуального  житлового будівництва на селі «Власний дім» ( зі змінами)». При розгляді питання «Про звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта рішення районної ради від 29.11.2016 р. №10/6 «Про затвердження Порядку надання та використання коштів районного бюджету на виконання заходів Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Ківерцівського району на 2016-2020 роки», враховуючи пропозицію члена комісії Барабаша М.С., комісія рекомендувала управлінню інвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку районної державної адміністрації внести зміни до Порядку надання та використання коштів районного бюджету на виконання заходів Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Ківерцівського району на 2016-2020 роки в частині виділення коштів у вигляді дотації сільськогосподарським підприємствам та фермерським господарствам за посів гречки та інших сільськогосподарських культур у співвідношенні до посівних площ.

Кузьмов А.В. - начальник Ківерцівського районного відділу управління ДСНС України у Волинській області проінформував про хід виконання:  районної цільової соціальної програми забезпечення пожежної безпеки на 2016-2018 роки та Комплексної районної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Ківерцівському районі на 2016-2020 роки. Також ознайомив із змінами  до районної цільової соціальної програми забезпечення пожежної безпеки на 2016-2018 роки, які комісія підтримала та рекомендувала внести проект рішення на чергову 25 сесію районної ради.

Члени комісії, розглянувши проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Дідичі Дідичівської сільської ради  Ківерцівського району Волинської області» та заслухавши інформацію Дідичівського сільського голови Романової Г.П. прийняли рекомендації щодо внесення вказаного проекту рішення на сесію районної ради. Крім того, члени комісії погодили перелік питань чергової 25 сесії, план роботи районної ради на перше півріччя 2018 року та інші.

Враховуючи  пропозицію голови комісії Мисковця І.А., було підтримано звернення до Волинської обласної ради, КМУ щодо збереження існування та підтримки впровадження в школах України науково-педагогічного проекту «Інтелект України», та рекомендовано розглянути його  на сесії у питанні «Різне». Враховуючи пропозицію Овчиннікової Р.Г.- члена комісії,  комісія розглянула питання щодо забезпечення надання адміністративних послуг із земельних питань ЦНАПом районної державної адміністрації.

З усіх розглянутих питань депутати прийняли відповідні рекомендації, які будуть направлені за належністю.