12 травня відбулось пленарне засідання чергової 37 сесії

12.06.2019

12 травня відбулось пленарне засідання чергової 37 сесії районної ради. На початку засідання голова районної ради Олександр Гурський та голова районної державної адміністрації  Валерій Ткачук вручили Почесну грамоту районної ради та районної державної адміністрації начальнику управління  фінансів районної державної адміністрації Олені Єгорушкіній за багаторічну сумлінну працю та з нагоди особистого ювілею, який вона нещодавно відсвяткувала.

Затвердивши порядок денний, у який додатково внесли  два питання, депутати перейшли до обговоренню проектів рішень. З інформацією по питанню «Про внесення змін до районної соціальної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки» виступив Микола Грибук, начальник відділу освіти районної державної адміністрації. Наталія Скубій - начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації проінформувала щодо змін до районної Програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2016 – 2020 роки. Далі депутати внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік. Юліан Таранчук – перший заступник голови районної державної адміністрації проінформував депутатів по таких питаннях: «Про підсумки роботи господарств району в опалювальному сезоні 2018-2019 років і завдань з підготовки до опалювального сезону 2019-2020 років», «Про затвердження звіту про виконання Програми матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони Ківерцівського районного військового комісаріату у районі та військової частини А 1008 на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22.11.2017 №21/7 «Про затвердження Програми матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони Ківерцівського районного військового комісаріату у районі на 2017-2018 роки» (зі змінами)» та «Про  виконання  рішення   районної  ради  від 20.08.2009 №25/6 «Про  затвердження Стратегії  розвитку  Ківерцівського  району  на 2009-2020 роки». Враховуючи клопотання Тростянецької ОТГ, депутати своїм рішенням вирішили безоплатно передати із спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста  району у комунальну власність Тростянецької сільської об’єднаної територіальної громади окреме індивідуально визначене майно: автобус пасажирський FIAT-IVEKO, АC 3862 АТ та транспортний засіб КУБАНЬ ГІА 102. Також прийняли рішення щодо передачі  у комунальну власність Прилуцької сільської ради приміщення закладів охорони здоров’я, які знаходяться на території цієї ради. З інформацією по цих питаннях виступив заступник голови районної ради Віталій Протасюк.

Своїм рішенням районна рада припинила лікувально-профілактичний заклад «Цуманська районна лікарня Ківерцівського району Волинської області»   шляхом реорганізації  через перетворення  у Комунальне некомерційне підприємство «Цуманська районна лікарня» та призначила комісію з реорганізації, яку очолить Олена Граузе - директор Цуманської районної лікарні Ківерцівського району Волинської області.

Депутати затвердили план роботи районної ради на друге півріччя 2019 року. Далі, підтримали звернення депутатів Любешівської районної ради Волинської області до Волинської обласної ради, Волинської обласної державної адміністрації щодо ремонту державної дороги регіонального значення Р-14 Луцьк-Ківерці-Маневичі-Любешів-Дольськ. По цьому питанню з інформацією виступив Анатолій Пушкін – голова постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, свободи совісті, законності, обороноздатності та  боротьби із злочинністю. Загалом було розглянуто 19 питань.

При розгляді питання «Різне», за ініціативи депутата Марії Любашевської, депутати підтримали звернення до Волинської обласної державної адміністрації  щодо включення у перелік доріг, які підлягають ремонту в 2019 році  автодорогу Олика-Личани на Пітушків. Предметом уважного й детального депутатського аналізу стали всі проекти рішень. На завершення, голова районної ради Олександр Гурський  подякував депутатам за плідну,  конструктивну роботу та участь у сесії.