12.06.2019, відбулося засідання постійної комісії

12.06.2019

Сьогодні, 12.06.2019, відбулося засідання постійної комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі, побуту та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району. Головувала на засіданні Майданець Іраїда Михайлівна.

На розгляд комісії було внесено 8 питань, із них 2 – сесійних.     

Начальник відділу з питань управління об’єктами та землями спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району Снішко Нінель Костянтинівна проінформувала членів комісії про внесення змін до проектів рішень «Про надання дозволу на списання шляхом ліквідації майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста  району» та «Про реорганізацію лікувально-профілактичного закладу «Цуманська районна лікарня Ківерцівського району Волинської області» шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Цуманська районна лікарня». Депутати підтримали зміни та рекомендували внести їх на пленарне засідання.

Члени комісії розглянули ряд інших питань. Зокрема, ознайомилися із актами прийому-передачі основних засобів та інших необоротних матеріальних  активів, що передані від комунального підприємства «Ківерцівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Ківерцівської районної ради Волинської області» у комунальну власність Липинської та Жидичинської сільських об’єднаних територіальних громад.                

Відповідно до клопотання голови ліквідаційної комісії з припинення Ківерцівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Нікітюк О.А.,  депутати  рекомендували  голові районної ради Гурському О.Г. видати розпорядження про прийняття на баланс районної ради приміщення Ківерцівського районного центру соціальних служб для молоді по вулиці Шевченка, 6 загальною площею 1247,2 кв.м., та подати це  розпорядження на сесію  районної ради для затвердження.

Після розгляду клопотання громадської організації «Школа безпеки та виживання дітей «Тивер», члени комісії прийняли рекомендації про відмову у передачі на баланс ГО тренажера серцево-легеневої реанімації (далі – тренажер), в зв’язку з тим, що тренажер знаходиться на балансі комунального закладу «Центр позашкільної освіти Ківерцівської районної ради Волинської області» і, відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», не може бути переданий юридичній особі, яка не має статусу суб’єкта  державної чи комунальної власності.

Також члени комісії ознайомилися з рішенням  Тростянецької сільської ради від 28 лютого 2019 року №2/42 «Про внесення пропозиції та надання згоди на прийняття об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району у комунальну власність Тростянецької об’єднаної територіальної громади» та заслухали інформацію Тростянецького сільського голови Ковальчука Олександра Миколайовича з цього питання.

Розглянувши заяву Шаєвської В.Р., комісія рекомендувала продовжити

контракт із  нею на посаді директора комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації – ПЛЮС» Ківерцівської районної ради Волинської області строком на  5 років.

 

Начальник відділу з питань управління

об’єктами та землями спільної власності

територіальних громад сіл, селищ і міста району                Н.К.Снішко