21 листопада відбулось засідання постійної комісії

23.11.2018

21 листопада відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій, під головуванням голови комісії - Михальчук Л.І. У роботі комісії прийняв участь Пушкін А.Ф. – заступник керівника виконавчого апарату районної ради.

По питанню «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік» членів комісії проінформувала Єгорушкіна О.М. – начальник  управління фінансів районної державної адміністрації. Вона  повідомила, що відповідно до розпоряджень голови обласної державної адміністрації від 08.11.2018 №743 «Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на 2018 рік», від 08.11.2018 року №744 «Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на 2018 рік (додаткові вибори)» необхідно нести такі зміни до показників районного бюджету, а саме: збільшити  доходи загального фонду районного бюджету на 704700 гривень за рахунок субвенції з місцевого бюджету на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету і спрямувати зазначені кошти: управлінню фінансів райдержадміністрації, як субвенцію на підготовку і проведення перших виборів депутатів Тростянецької сільської об’єднаної територіальної громади та відповідного сільського голови - 235100 гривень, депутатів Ківерцівської міської об’єднаної територіальної громади та відповідного міського голови - 467500 гривень; районній державній адміністрації на виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень для підготовки і проведення зазначених виборів - 2100 гривень. Крім того необхідно збільшити доходи загального фонду районного бюджету на 139700 гривень за рахунок субвенції з місцевого бюджету на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету і спрямувати зазначені кошти: управлінню фінансів райдержадміністрації, як субвенцію  на проведення додаткових виборів депутатів Цуманської селищної об’єднаної громади - 138300 гривень та райдержадміністрації на виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень для підготовки і проведення зазначених виборів - 1400 гривень. Крм того, було запропоновано ряд інших змін відповідно до міжбюджетних трансфертів від окремих місцевих рад.

Члени комісії одноголосно підтримали  запропоновані зміни до показників районного бюджету на 2018 рік та одним із пунктів рекомендацій рекомендували голові районної державної адміністрації (Ткачук В.Є.) прийняти відповідне розпорядження.

Далі, комісія розглянула клопотання управління соціального захисту населення районної державної адміністрації щодо внесення  змін до Програми соціального захисту населення району на 2014 - 2018 роки в частині надання одноразової матеріальної грошової допомоги особам, які досягли 100 літнього віку і більше та погодила запропоновані зміни.