22 травня відбулось засідання постійної комісії районної ради

23.05.2018

22 травня відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань сільського господарства, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища під головуванням Мисковця І.А. – голови комісії. У роботі комісії взяли участь голова районної ради В.В.Хмілевський, заступник голови районної ради Т.Г.Чигрин, голова районної державної адміністрації В.Є.Ткачук. Члени комісії розглянули 17 питань, 8 з яких  будуть внесені на розгляд чергової 26 сесії районної ради, одним з яких  - це звіт голови районної державної адміністрації. Валерій Євгенович тезисно ознайомив членів комісії зі своїм звітом. Так як запитань до доповідача не було, комісія прийняла рекомендації внести розглянутий проект рішення на пленарне засідання 26 сесії районної ради. Далі І.А.Мисковець проінформував членів комісії про ряд проектів рішень із земельних питань щодо затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок та зміни меж села Пальче. Найбільше запитань виникло до проектів рішень «Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 2,00 га ТзОВ «З Іноземними інвестиціями «АГРІ-ТЕХ ГРУП» на  території Прилуцької  сільської ради Ківерцівського району Волинської області» та «Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок лісогосподарського призначення  для ведення лісового господарства та пов’язаних з ним послуг  ДП «Цуманське лісове господарство» в межах  Дідичівської сільської ради Ківерцівського району Волинської області», так як нормативна грошова оцінка цих земельних ділянок значно відрізняється від 705,94 грн до 11,41грн. за 1 кв.м. Однак, заслухавши пояснення Лукасюка І.М.– начальника Міжрайонного управління у Ківерцівському та Рожищенському районах ГУ Держгеокадастру у Волинській області, комісія рекомендувала внести ці проекти рішень на розгляд чергової 26 сесії районної ради. Крім того комісія розглянула проекти рішень «Про план роботи районної ради на друге  півріччя   2018  року», «Про розпорядження голови районної ради, прийняті в міжсесійний період з питань, що підлягають затвердженню районною радою» та погодила перелік питань, які вносяться на розгляд чергової 26 сесії районної ради.

Куцик І.В. – начальник управління інвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку районної державної адміністрації проінформувала про стан використання коштів на виконання заходів по охороні навколишнього природного середовища. Враховуючи, що кошти, які знаходяться на рахунках місцевих рад використовуються не в повному обсязі, Ігор Анатолійович вніс пропозицію рекомендувати місцевим радам активізувати роботу щодо використання цих коштів на заходи по охорони навколишнього природного середовища на території рад. Ця пропозиція була підтримана одноголосно.

         Далі постійна комісія в порядку контролю розглянула питання «Про  хід виконання Програми використання та охорони земель у Ківерцівському районі Волинської області на 2016-2020 роки». Так як впродовж двох років заходи на виконання  цієї програми програма не виконуються, комісія рекомендувала районній державній адміністрації спільно з відділом у Ківерцівському районі Міжрайонного управління у Ківерцівському та Рожищенських району ГУ Держгеокадастру у Волинській області вжити заходи щодо її реалізації Програми використання та охорони земель у Ківерцівському районі Волинської області на 2016-2020 роки та повернутись до розгляду цього питання у 4 кварталі 2018 року в порядку контролю.

Члени комісії розглянули й ряд інших питань   та прийняла відповідні рекомендації.