23 жовтня 2019 року у районній раді відбулося засідання постійної комісії

24.10.2019

   23 жовтня 2019 року у районній раді відбулося  засідання  постійної комісії з питань планування,  бюджету, фінансів та інвестицій. У роботі комісії приймали участь голова районної ради О. Гурський, перший заступник голови райдержадміністрації Ю.Таранчук.  Так, комісія розглянули звіти за ІІІ квартал про використання коштів районного бюджету на виконання заходів таких районних програм: районної  соціальної  програми розвитку фізичної культури і спорту в районі на 2017-2020 роки (виконавці: відділ культури, туризму, молоді та спорту рда та Ківерцівська дитячо-юнацька спортивна школа), районної  цільової  соціальної  програми «Молодь Волині» на 2016-2020 роки (виконавець: відділ культури, туризму, молоді та спорту рда),  Програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності у районі на 2016-2020 роки (виконавець: служба у справах дітей рда), Програми   соціального захисту населення району на 2019-2022 роки (виконавець: управління соціального захисту населення рда), районної  соціальної  цільової  Програми «Шкільний автобус» на 2018-2020 роки (виконавець: відділ освіти рда), Комплексної  програми  розвитку  агропромислового  комплексу  на 2016 – 2020 роки, Стратегії розвитку Ківерцівського району на 2009-2020 роки районної Програми інформатизації Ківерцівського району Волинської області на 2018-2019 роки  (виконавець: райдержадміністрація).

        Єгорушкіна  Олена  Матвіївна – начальник управління фінансів райдержадміністрації звернулася з клопотанням щодо  внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік, збільшивши обсяг доходів загального фонду районного бюджету на 1 765 450 гривень за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету та відповідно по видатках - управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації по спеціальному фонду бюджету розвитку на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, яке депутати підтримали.

Потому прийняті  рекомендації щодо  погодження надання щорічної грошової винагороди  директору КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Ківерцівської районної ради Мрочко Н.Є. та директору районного будинку культури ім.М.П.Ковальова  Бовканюку О.Н. надбавки за високі досягнення у праці у розмірі 50 % посадового окладу  за рахунок  фонду заробітної плати   з 1 жовтня   2019 року.

     Круцько Наталія Стефанівна  - в.о. генерального директора  КП «Ківерцівське РТМО» поінформувала  про  надходження та використання коштів від надання платних послуг  КП  «Ківерцівське РТМО».