26 квітня - день чорнобильського лиха

26.04.2018
  26 квітня в пам’яті українського народу  - це день чорнобильського лиха, болю, суму,  забути це й викреслити із нашої пам’яті – неможливо. Чорнобиль ... Слово це стало символом горя і страждань, покинутих домівок, розорених гнізд, здичавілих звірів.
  З нагоди 32 річниці з дня аварії на Чорнобильській АЕСгромада району вкотре зібралась біля пам’ятника жертвам аварії на ЧАЕС в міському парку, аби вшанувати загиблих, подякувати ліквідаторам за героїзм, за силу духу, за те, що стали на захист безпеки людства. Присутні вшанували пам’ять хвилиною мовчання загиблих та поклали квіти. Панахиду відслужив настоятель Свято-Покровського собору УПЦ КП протоієрей Іван Семенюк.
  У поминальній церемонії взяли участь радник голови районної ради з питань антикорупційної діяльності Ковальов А.В., перший заступник голови районної державної адміністрації Таранчук Ю.В., секретар міської ради Баранович О.В., учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, представники громадських організацій та жителі міста.
  Далі у районному центрі дитячої та юнацької творчості відбувся тематичний захід "Полиновою сльозою омивається душа" щодо вшанування подвигу учасників ліквідації, депредставники району та керівники  служб та установ району зустрілись з ліквідаторами аварії на ЧАЕС.