31 травня пролунав останній дзвоник на шкільному подвір’ї

31.05.2019

31 травня пролунав  останній дзвоник на шкільному подвір’ї  загальноосвітньої школи І-ІІІст. м.Ківерці. Цей день важливий для кожного і має своє значення. Для дітей – нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за успіхи учнів, для батьків – коли діти стають дорослішими на рік. Розділити свято з учнями та вчителями на святкову лінійку завітали голова районної ради Олександр Гурський та помічник народного депутата України Ірини Констанкевич – Лариса Понєдєльнік.

Вітаючи дітвору із початком канікулярного періоду, а випускників – із подоланням першого в їхньому житті рубікону Олександр Григорович сказав, що він переконаний, що кожен із випускників у майбутньому примножить багатства та надбання рідного краю, крокуючи дорогою до європейських цінностей. А це можливо завдяки інтелекту та здобутим у стінах рідної школи знанням.

Зі святом привітала випускників  також  Лариса Анатоліївна та побажала їм щасливої життєвої дороги.

На святковій лінійці панувала особлива атмосфера, сповнена гарного настрою, зворушливих моментів і приємних емоцій. Свято прикрасили квіти та дитячі посмішки. Діти раділи - завтра у них починаються канікули. І лише для випускників з останнім дзвоником зупинився відлік шкільного життя.