8 листопада 2019 року відбулося засідання постійної комісії

09.11.2019

   8 листопада  2019 року  відбулося   засідання постійної комісії з питань планування,  бюджету, фінансів та інвестицій   під  головуванням Михальчук Любов Іллівни. У роботі комісії приймав участь в.о. голови райдержадміністрації     Ю.В.Таранчук.

     Єгорушкіна Олена Матвіївна – начальник управління фінансів райдержадміністрації поінформувала про виконання районного бюджету та про використання коштів резервного фонду районного бюджету за  9 місяців   2019 року. Так, відмічено, що обсяг доходів районного бюджету за 9 місяців 2019 року склав в сумі 383260,2 тис.гривень, що становить  75,9 відсотка до річного розпису з урахуванням змін.

До загального фонду надійшло 376321,4 тис. гривень, що до річного призначення становить 75,9 відсотка, до спеціального фонду – 6938,8 тис. гривень, що до річного призначення  становить 77,9 відсотка.

Виконання власних доходів загального фонду забезпечено до річного призначення на 84,5 відсотка. До районного бюджету при плані 22508,6 тис. гривень надійшло 19026,5 тис. гривень, що на 18,8 відсотка або на 3013,5 тис. гривень більше (у співставних умовах) відповідного періоду минулого року.

   З резервного фонду районного бюджету використано 5775,00 грн. Потому комісія підтримала  та рекомендувала внести на розгляд пленарного засідання сесії районної ради проекти  рішень «Про внесення змін до рішення районної ради від 29.12.2018 №31/8 ”Про районний бюджет на 2019 рік” (зі змінами) » та «Про затвердження структури та чисельності виконавчого апарату районної ради» . Також схвалено перелік питань, що вносяться на розгляд  позачергової 40 сесії районної ради.

   Про ініціативу-пропозицію Ківерцівської міської ради щодо безоплатної передачі окремого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району до комунальної власності Ківерцівської міської об’єднаної територіальної громади  інформував Гурський Олександр Григорович – голова районної ради, висловивши позицію щодо внесення на розгляд сесії районної ради  передачу лише майна фельдшерсько-акушерських пунктів, інші ж об’єкти запропоновано  виставити на аукціон, щоб з  отриманих коштів здійснювати видатки на бюджетні установи, що залишилися на утриманні  районного бюджету, дохідна частина якого значно зменшилася,  власне з утворенням ОТГ. Ківерцівський міський голова Жгутов В.В. відстоював позицію ОТГ, щоб передати приміщення для розміщення установи, яка буде надавати  соціальні послуги, ЦНАПу, соціального житла, таке інше.  В результаті обговорення члени комісії підтримали пропозицію голови районної ради Гурського О.Г.

По закінченню засідання, члени комісії відвідали відремонтоване приміщення центральної районної бібліотеки, де найближчим часом буде розміщена бібліотека для дітей.