Діяльність депутатів районної ради

03.04.2018
  Кількісний склад депутатського корпусу Ківерцівської районної ради сьомого скликання становить 34 депутата, які представляють 7 політичних сил.
   Від початку скликання на партійній  основі сформовано та активно працюють 3 депутатські фракції від: політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» - уповноважений представник у районній раді Чорненький Р.І., політичної партії «Українське об’єднання партіотів -УКРОП» - уповноважений представник у районній раді Юрчук В.М. та  В.О. «Свобода» - уповноважений представник у районній раді Пушкін А.Ф. Крім того, на  основі  взаємної згоди утворено  депутатські групи: «Прогресивний розвиток» - уповноважений представник у районній раді Церкевич Я.В.,  новоутворена депутатська група «Солідарність» (09.03.2018) - уповноважений представник у районній раді Барабаш М.С. та на даний час припинено діяльність депутатської групи «Ківерцівщина» із-за виходу зі складу  одного із членів, уповноваженим представником був Романішин Ю.С.; 3 депутати не увійшли в депутатські групи та фракції.
   Слід зазначити, що депутати здійснюють свої повноваження не пориваючи з виробничою або службовою діяльність. Для спільної роботи по здійсненню депутатських повноважень  депутати  районної ради  зустрічаються з виборцями та активно вносять на розгляд ради депутатські запити та звернення з метою вирішення окремих проблем, з якими місцеві жителі звертаються до своїх обранців. Так, від початку скликання було розглянуто 33депутатських запити. Крім того, депутати підтримали  32 звернення, які були надіслані на розгляд Президенту України, Кабінету Міністрів України, Волинської обласної ради та інших адресатів. На всі звернення на адресу районної ради надійшли відповіді.