День матері - це свято кожної родини

11.05.2019

День матері -  це свято кожної родини, день коли є привід ще раз сказати матері про те, що вона найрідніша людина. Материнство... святе і прекрасне, оспіване поетами, увіковічене  художниками на полотнах.

З  цієї нагоди 10 травня в районному будинку культури ім. М.П.Ковальова відбувся святковий концерт. На свято завітали заступник керівника виконавчого апарату районної ради Анатолій Пушкін та заступник міського голови Ольга Поліщук, які привітали жінок- матерів. Вітаючи матерів, Анатолій Федорович сказав:

«Нехай у Вашому житті завжди буде присутня гордість за успіхи і досягнення Ваших дітей, нехай Ваші серця будуть зігріті їх любов’ю і турботою, нехай завжди у Вашому домі буде тепло, затишок, достаток і радість.

Бажаю кожній жінці, яка гідна називатися гордим словом — мама, величезного щастя. Щоб ласкаві очі світилися добротою і гордістю за своїх дітей. Щоб радість і легкість супроводжували і надихали.

Особливі слова хочу висловити матерям, які виростили синів та дочок  – захисників нашої неньки України. Ви є прикладом як потрібно виховувати дітей. Низький уклін матерям, які втратили  своїх дітей –воїнів. Їх подвигу навчатимуться майбутні покоління».

Юні дарування міста та артисти районного будинку культури вітали матерів своїми талановитими художніми номерами. Палкі зізнання, побажання, зворушливі мелодії та слова вдячності – все цього дня лунало для найдорожчих людей - мам.

Загалом свято було надзвичайно щирим та залишило багато приємних вражень в душі кожного.