День Національної поліції України

09.07.2019

4 липня відзначається День Національної поліції України. З нагоди професійного свята у світлиці Ківерцівського районного відділу поліції ГУНП у Волинській області відбулися урочистості, у яких взяли участь очільники району, голови ОТГ, керівники та працівники районного відділу поліції, ветерани правоохоронних органів, представники засобів масової інформації.

Вітаючи працівників поліції з їх професійним святом, Олександр Гурський – голова районної ради відзначив, що вони сьогодні з честю виконують свій службовий обов’язок, охороняючи життя та спокій мешканців міста та району, стоячи на варті законності та правопорядку у суспільстві, без чого неможливий подальший розвиток нашої держави. Висловив щиру вдячність всім працівникам поліції за самовіддану працю та бажав і надалі мужності, витримки й наснаги.

Зі святом колектив Ківерцівського відділення поліції привітали голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук, голови ОТГ – Володимир Жгутов, Анатолій Дорошук,  Олександр Ковальчук та керівник районного відділу поліції Юрій Столярчук.

Від представників влади кращим правоохоронцям району були вручені Почесні грамоти та подяки.