День Олімпійського бігу

16.09.2019

13 вересня з нагоди Дня фізичної культури і спорту на площі біля пам’ятника Т.Г.Шевченку в м.Ківерці відбулась відбулось спортивне дійство – день Олімпійського бігу. Ця подія відбувається щорічно з метою популяризації фізичної культури, спорту, олімпійського руху та пропаганди здорового способу життя серед представників сучасної молоді. На початку заходів спортсменів району, учнівську молодь, тренерів, ветеранів спорту та всіх тих, чиє життя тісно пов’язане з фізичною культурою та спортом привітали голова районної ради Олександр Гурський, перший заступник голови районної державної адміністрації Юліан Таранчук, міський голова Володимир Жгутов та начальник відділу освіти районної державної адміністрації Микола Грибук.

Олександр Гурський та Юліан Таранчук вручили Почесні грамоти районної ради та районної державної адміністрації за вагомий внесок у розвиток спортивної галузі району, популяризацію окремих видів спорту та з нагоди Дня фізичної  культури і спорту Лебедюку Анатолію Андрійовичу – вчителю фізичної культури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с. Холоневичі та Мозолюку Богдану Михайловичу – директору загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с. Жидичин.

Володимир Жгутов вручив Почесні грамоти міської ради  та Подяки міського голови тим, хто приймає активну участь у фізичній підготовці підростаючого покоління.

Після театралізованого дійства щодо передачі «Зевсом» олімпійського вогню директору дитячо-юнацької спортивної школи Олександру Левчуку та  підняття Державного Прапора України розпочались спортивні змагання. У програмі  змагань були: біг на дистанцію 1500м учасники 2002 року народження та старші та змагання серед дітей, команди яких були сформовані у школах.

У забігу взяли участь заступник керівника виконавчого апарату районної ради Анатолій Пушкін та депутат районної ради Олесь Марищук. Переможці та призери змагань були на нагороджені грамотами, медалями та призами.

Це було справжнє свято спорту та радості, де учасники змагань показали свої навички, спритність, бажання займатись фізичною культурою та боротися за перемогу.