День працівників освіти

03.10.2018

У першу  неділю жовтня освітяни відзначають своє професійне свято - День працівників освіти. З цієї нагоди 3 жовтня в районному будинку культури ім. М.П.Ковальова відбулись урочистості. Це свято всіх тих - хто за покликанням своїм і професією допомагає пізнавати світ, прищеплює любов до знань, віддає серце і душу своїм вихованцям. Перші ряди глядацької зали  були відведені  поважним гостям - ветеранам освітянської ниви. В знак шани та поваги за багаторічну працю їх щиро привітали та  вручили квіти студенти Луцького педагогічного коледжу, які в майбутньому поповнять ряди вчителів. 

На свято завітали виконувач повноважень голови районної ради Тамара Чигрин, голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук, міський голова Володимир Жгутов. У привітальному слові Тамара Григорівна відзначила велику роль учителя в творенні кожної людини як особистості. Адже завдяки праці педагога, його відданості справі та високому професіоналізму молоде покоління освоює нові пласти знань, зростає духовно, готується до самостійного життя, знаходить місце в суспільстві, реалізує свій творчий потенціал. Валерій Євгенович побажав  педагогам поваги від учнів,  творчої енергії й натхнення та вагомих здобутків у повсякденній праці.

У рамках заходу, за творчість, ініціативність, активне впровадження нових форм, методів навчання, виховання учнівської молоді, сумлінне виконання громадських доручень та з нагоди Дня працівників освіти керівники району вручили Подяки голови районної ради та голови районної державної адміністрації:  Гмитрук Наталії Миколаївні – методисту районного методичного кабінету відділу освіти та Шульському Миколі Володимировичу – вчителю географії загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с. Берестяне.

Почесні грамоти районної ради та районної державної адміністрації отримали Жабська Галина Миколаївна – заступник директора з навчальної роботи загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с.Покащів, Козак Петро Георгійович – вчитель історії загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с.Жорнище  та Шкарлатюк Ігор Вікторович – директор загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Бодячів

Багато цього дня прозвучало зі сцени хороших, теплих, добрих слів для вчителів та освітян від міського голови  Жгутова В.В. та начальника відділу освіти Грибука М.В., які теж вручили почесні грамоти. Окрасою свята стали музичні подарунки у виконанні працівників районного будинку культури  та студентів Луцького педагогічного коледжу.