День визволення України від фашистських загарбників

29.10.2019

День визволення України від фашистських загарбників, свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі України.  В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій нацистських окупантів. В ході Другої світової війни саме на території України відбулися ключові битви за визволення Європи від нацизму.

З нагоди 75 річниці визволення України від нацистських загарбників відбулось покладання квітів  до пам’ятника загиблим у Другій світовій війни на меморіалі Слави в м.Ківерці. В ході заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв, які у ті буремні роки звільнили від нацистів рідну землю та багато європейських країн.

В покладанні квітів взяли участь голова районної ради Олександр Гурський,  перший заступник голови районної державної адміністрації Юліан Таранчук, міський голова Володимир Жгутов та інші.