День знань у ЗОШ І-ІІ ст. с. Хорлупи

04.09.2019

День знань - одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне. Разом із тим, це свято об’єднує всю громаду – від найменших, тих хто вперше піде до школи і стане першокласником, до серйозних старшокурсників – тих, хто стоїть на порозі дорослого життя. Крім того, це свято всіх учителів, викладачів, батьків, бабусь та дідусів, хто з хвилюванням та гордістю збиратиме та проводжатиме рідних чад до школи.

На запрошення дирекції школи заступник голови районної ради Віталій Григорович Протасюк взяв участь в урочистостях у ЗОШ І-ІІ ст. с. Хорлупи. На святі також були присутні Хорлупівський сільський голова Олександр Миколайович Протасюк та меценат Григорій Іванович Люлька,  який подарував навчальному закладу набір м’ячів.

Віталій Григорович вручив Почесну грамоту  Ківерцівської районної ради та Ківерцівської районної державної адміністрації Тарасюк Ірині Вікторівні – директору загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с.Хорлупи за творчість, ініціативність, активне впровадження нових форм, методів навчання, виховання учнівської молоді, зміцнення матеріально-технічної бази школи та з нагоди Дня Незалежності України, яку вона не змогла отримати на урочистостях з поважних причин. За результатами підготовки до нового навчального року подяками від імені школи були нагороджені батьки та вчителі.

Право сповістити про початок навчального року дзвінком було надано ученицям першого та дев’ятого класів.