Дитячій районній бібліотеці для дітей – 70 років

31.05.2018

Сьогодні, 31 травня,  двері районної дитячої бібліотеки були гостинно відкриті не лише для маленьких читачів, але й для гостей. Цьому  закладу виповнилось 70 років. Його історія  розпочалась з  повоєнного 1948 року, коли бібліотека для дітей була розміщена лише в одній кімнаті. Сьогодні це просторе приміщення, де маленькі читачі можуть не лише почитати книгу, але й найти справу для душі, комп’ютери працюють по програмі «Бібліоміст», а працівники закладу постійно вишукують нові методи роботи з дітьми, чим ще більше заохочують підростаюче покоління через книгу пізнавати світ.  

В цей урочистий святковий день до читального залу завітали : народний депутат І.М.Констанкевич, радник голови районної ради А.В.Ковальов, директор Волинської обласної бібліотеки для дітей Н.В.Граніч, директор Центральної бібліотеки Ківерцівської районної централізованої бібліотечної системи Л.І.Михальчук, завідувач сектору культури і туризму районної державної адміністрації Г.С.Слатініна, заступник міського голови О.В. Поліщук та багато інших.

На початку святкового заходу маленькі читачі влаштували флешмоб   на подвір’ї бібліотеки,  ставши живою цифрою  70,  а вихованці районного центру дитячої та юнацької творчості бібліотекарям висловили слова вдячності та поваги за їх роботу.  Ведучі розповідали про історію становлення бібліотеки для дітей у місті Ківерці, згадавши всіх директорів, які її очолювали.

За народною традицією на свято приходять з подарунками.  Цей день не був винятком. Народний депутат Ірина Констанкевич, привітавши винуватців свята, подарувала комп’ютер та книги. Наталія Граніч вручила колективу районної бібліотеки для дітей Подяку управління культури Волинської обласної державної адміністрації за вагомий внесок в організацію бібліотечного обслуговування дітей, популяризацію книгочитання, створення умов для творчого розвитку особистості.  

Артем Ковальов - радник голови районної ради з питань антикорупційної діяльності привітав  працівників  районної дитячої бібліотеки з ювілеєм та вручив Подяку голови районної ради та голови районної державної адміністрації Чичотці Галині Миколаївні – бібліотекарю районної дитячої бібліотеки Центральної бібліотеки Ківерцівської районної централізованої бібліотечної системи за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у справу популяризації книги. Директор ПП «Поліграфічно-видавничого дому «Твердиня», письменник, прозаїк -  Микола Мартинюк подарував добірку книг видані на підприємстві, яке він очолює.

Крім цього, свої подарунки вручили й інші гості свята. На завершення працівники районного будинку культури ім.М.П.Ковальова подарували свій невеличкий концерт. Впродовж свята в залі панувала доброзичлива і урочиста атмосфера.