Дружній візит на Рахівщину

10.09.2013
    7-8 вересня, на запрошення голови Рахівської районної ради Закарпатської області Миколи Беркели та голови районної державної адміністрації Дмитра Андріюка, делегація Ківерцівського району у складі голови та депутатів районної ради, сільських голів, начальника відділу освіти районної державної адміністрації, керівників окремих закладів, працівників виконавчого апарату побували на Рахівщині.
    В рамках дружнього візиту ківерчани відвідали обласний фестиваль – ярмарок «Гуцульська бриндзя», який відзначається чотирнадцятий раз. Варто зазначити, що це свято набуло міжнародного розголосу, адже сюди завітали керівники дипломатичних установ Румунії, Угорщини, Словаччини, Польщі.
    Зустрічали учасників та гостей свята керівники області та району – голова ОДА Олександр Ледида, перший заступник голови обласної ради Володимир Закурений. Голова районної адміністрації Дмитро Андріюк та голова районної ради Микола Беркела, які відкриваючи фестиваль, зазначили, що Гуцульська бриндзя це вже не просто продукт, це бренд, який потрібно розвивати і підтримувати. Цьому свідчать і щорічний ріст продаж, і відгуки покупців як з України, так і з-закордону. Слова вдячності вівчарям за їх нелегку працю організатори свята підтвердили грамотами за вагомий внесок у розвиток тваринництва краю та цінними подарунками.
     Жителі та гості краю мали змогу придбати на ярмарку національні сувеніри, національний одяг, десятки видів сиру, оригінальні гуцульські напої, скуштувати народні страви та долучитись до народних гулянь.
Завершилось свято святковим феєрверком.