Енергія сонця на користь громаді!

17.04.2014
    В процесі реалізації знаходиться проект Тростянецької сільської ради «Інноваційні енергоефективні заходи в с. Тростянець. Модернізація вуличного освітлення з використанням відновлювальних джерел енергії (енергії сонця)».
       Напрямок «енергоефективність» це складова Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІ», який вже успішно реалізовувався у нашому районі, а саме в Сильненській, Тростянецькій, Холоневичівській та Омельненьській сільських радах. Для його впровадження на конкурсній основі була обрана громадська організація «Добробут» села Тростянець. Загальна вартість проекту становить понад 300 тис.грн., з яких 230 тис. – кошти Проекту, 25 тис. – кошти зібрані громадою, а решта співфінансується місцевими бюджетами. Варто зазначити, що подібних проектів у області ще не реалізовувалось, тому задля вдалого його впровадження здійснюють свій контроль та надають методичну допомогу територіальній громаді працівники обласного ресурсного центру громад. Так, нещодавно, координатор центру Ірина Пащук здійснила робочий візит та провела зустріч з жителями громади, на якій проінформувала про етапи реалізації та фінансування проекту.
    В свою чергу голова Ківерцівської районної ради Андрій Киричук також зустрівся з Тростянецьким сільським головою Валерієм Ткачуком. На зустрічі вони обговорили дольову участь району у співфінансуванні даного проекту.