Голова районної ради Олександр Гурський провів робочу зустріч

17.03.2020
Голова районної ради Олександр Гурський провів робочу зустріч з представниками аптечної мережі ТзОВ «Подорожник Волинь» та ТзОВ «Волиньфарм», які здійснюють  реалізацію медикаментів на території  району, згідно Постанов Кабінету Міністрів України від 05.03.2014р. №73 «Питання реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на препарати інсуліну» та від 23.03.2016р. №239 «Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну».
Генеральний директор «Ківерцівське РТМО» Михайло Слижук проінформував про потребу в коштах  для придбання препаратів інсулінів хворим на цукровий діабет за рецептами лікарів.  Згідно реєстр,у пацієнтів, що потребують інсулінотерапію, складає 260 хворих.  Зазначив, що на адресу КП «Ківерцівське РТМО» надійшов інформаційний лист МОЗ України, у якому сказано, що процес переходу програми реімбурсації препаратів інсуліну до адміністрування Національною службою здоров’я України в рамках програми медичних гарантій  відтерміновано до 01.10.2020, а тому   придбання вказаних медичних препаратів відбуватиметься  за рахунок коштів місцевих бюджетів. 
Олександр Григорович, звернувшись до  представників цих аптек, попросив забезпечити безперебійну реалізацію препаратів інсуліну.