Ківерчани відзначили день Гідності та Свободи

22.11.2019

Сьогодні, 21 листопада 2019 року, ківерчани відзначили день Гідності та Свободи. Ця дата – вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя українців, їх бачення світу, своєї держави і себе. За роки незалежності  Україна пережила два Майдани – у 2004 та у 2013-2014 роках. На щастя, перша Помаранчева революція обійшлася без жертв. Але наступного разу, під час Революції Гідності, ми втратили Небесну сотню. На жаль, цим не закінчилося. Нині нам доводиться боротися за кожен кілометр української землі. Найкращі сини та дочки і досі гинуть за Україну.

Біля Ківерцівського краєзнавчого музею відбулась літературно-музична композиція «В той час ожив дух українського народу».  На відкритій імпровізованій сцені, працівники районного будинку культури ім. М.П.Ковальова відтворили події Революції Гідності, дні, коли  на Майдані 2013-2014 років в м.Києві зібрались   люди щоб відстояти майбутнє України.

У заході взяли участь  голова районної ради Олександр Гурський, перший заступник голови районної державної адміністрації Юліан Таранчук, міський голова Володимир Жгутов, перший заступник міського голови Ігор Мисковець,  трудові колективи установ і організацій, учнівська молодь та громадськість.  

У виконанні учнівської молоді  прозвучала рядки сучасної поезії присвяченої Революції Гідності.

Далі, учасники заходу колоною вирушили до скверу Героям Небесної  сотні, де поклали квіти до пам’ятника та  вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв, які ціною власного життя пробудили у свого народу почуття патріотизму та гідності. На завершення заспівали Державний Гімн України.