Ківерцівська районна рада готується до пленарного засідання

16.04.2019

  Ківерцівська районна рада готується до пленарного засідання 35 позачергової сесії, в зв’язку з чим сьогодні, 15.04.2019, відбулося засідання постійної комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі, побуту та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району. Головувала на засіданні Майданець Іраїда Михайлівна.

На розгляд комісії було внесено 12 питань, із них 11 – сесійних.     

Начальник відділу з питань управління об’єктами та землями спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району Снішко Нінель Костянтинівна проінформувала членів комісії по ряду майнових питань. Після обговорення, комісія рекомендувала внести на розгляд ради такі питання:

«Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста  району у комунальну власність Липинської сільської об’єднаної територіальної громади окремих  бюджетних установ та їхнього майна»;

«Про передачу пам’ятника із спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста  району у комунальну власність Грем’яченської сільської  територіальної громади»;

«Про надання дозволу на списання шляхом ліквідації майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста  району»;

«Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста  району у комунальну власність Цуманської селищної об’єднаної територіальної громади комунального закладу «Лопатенський історико-природничий музейний комплекс».

          На засіданні комісії розглянули і обговорили блок питань по реорганізації та ліквідації суб’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району. Зокрема, Слижук Михайло Васильович – голова комісії з реорганізації комунального закладу «Ківерцівське районне територіальне медичне об’єднання»  шляхом перетворення у некомерційне: Комунальне підприємство «Ківерцівське районне територіальне медичне об’єднання Ківерцівської районної ради»  та Куліба Леся Володимирівна – голова комісії по реорганізації Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості, Ківерцівського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, Ківерцівської районної станції юних туристів Волинської області шляхом злиття в комунальний  заклад «Центр позашкільної освіти Ківерцівської районної ради Волинської області», представили на розгляд комісії передавальні акти. А Снішко Н.К. проінформувала по питанню «Про затвердження ліквідаційного балансу редакції Ківерцівської районної газети «Вільним шляхом». Депутати, ознайомившись із передавальними актами та ліквідаційним балансом, підтримали проекти рішень про їх затвердження.

Також, Слижук М.В. ознайомив із Програмою фінансової підтримки некомерційного: комунального підприємства «Ківерцівське районне територіальне медичне об’єднання Ківерцівської районної ради»  на 2019 рік, яку депутати підтримали і внесли на розгляд пленарного засідання.

Снішко Н.К. ознайомила депутатів із проектом рішення про  внесення змін до рішення районної ради від 23.02.2012 №11/40 «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району» (зі змінами)», який  члени комісії також підтримали без зауважень.

Ярощук Ольга Ярославівна - керуюча справами  виконавчого апарату районної ради, ознайомила з розпорядженнями голови районної ради, які підлягають затвердженню радою, а Гурський Олександр Григорович - голова районної ради із переліком питань, які вносяться на пленарне засідання 35 позачергової сесії.

Члени комісії жваво обговорили питання «Про соціальну важливість і підтримку сільської мережі АТ «Укрпошта» у Ківерцівському районі. Інформацію з цього питання надав директор Волинської дирекції акціонерного товариства «Укрпошта» Шевчук Іван Олександрович. Зокрема, згідно інформації:

-Укрпошта не фінансується з державного бюджету останні 8 років;

-70% сільської мережі АТ «Укрпошта» є збитковою по прямих витратах;

-збиткова сільська мережа утримується за рахунок доходів працівників відділень райцентрів та обласного центру.

         -в селах і далі спостерігається зменшення кількості платежів громадян за комунальні послуги, зменшення передплати, переведення пенсії та соціальних виплат на обслуговування в банки. З метою недопущення закриття в подальшому збиткових сільських відділень, зменшення робочого часу листонош, покращення умов праці листонош та начальників відділень Шевчук І.О. запропонував прийняти рішення Ківерцівській районній раді «Про соціальну важливість і підтримку сільської мережі АТ «Укрпошта», популяризувати, як на рівні району та і на рівні ОТГ, сільських рад соціально важливу роботу листонош (грамоти, подяки, висвітлення роботи у ЗМІ, розміщення на Дошці Пошани, тощо) та щорічно запрошувати керівництво Волинської філії на сесію для налагодження тісного співробітництва у розвитку громади. Депутати підтримали та внесли на розгляд ради проект рішення «Про соціальну важливість і підтримку сільської мережі АТ «Укрпошта»

В роботі засідання взяли участь чотири члени комісії, які працювали активно, засідання пройшло конструктивно та по діловому.

Начальник відділу з питань управління

об’єктами та землями спільної власності

територіальних громад сіл, селищ і міста району                Н.К.Снішко