Констанкевич Ірина прозвітувалась перед виборцями

16.11.2018

15 листопада у сесійній залі районної ради народний депутат України Констанкевич Ірина Мирославівна, яка обрана у 23 виборчому окрузі, прозвітувалась перед виборцями за другий рік своєї роботи.

У звіті Ірина Мирославівна відзначила, що за парламентський рік  - з 1 вересня 2017 по 31 липня 2018 року на соціально-економічний розвиток громад свого виборчого округу їй вдалось залучити 15 336 920 гривень державних коштів, з них на Ківерцівський район – 3млн. 907тис.грн, які були спрямовані на 27 об’єктів у 20 населених пунктах. З них: на освіту було залучено 2 млн. 297тис.грн. (22 об’єкти), на медичні заклади (3 об’єкти) - 810 тис.грн. та на розвиток спорту та культури 800 тис.грн. (2 об’єкти). З яких було направлено:  500тис.грн. на капітальний ремонт в с.Журавичі, 500 тис.грн. на капітальний ремонт даху та спортивного залу загальноосвітньої школи №3 в м.Ківерці;  240 тис.грн. на придбання гістероскопа операційного для потреб Ківерцівської центральної районної лікарні, 300 тис.грн. на капітальний ремонт будинку культури в с.Тростянець. та ін.. Крім того, вдалось виділити кошти на довгоочікуване будівництво загальноосвітньої школи в с.Башлики.

За сприяння народного депутата із Ківерцівського району на Буковелі відпочили 74 школярі, серед яких 20 учасників зразкової студії-театру танцю «Зорецвіт» Ківерцівського  центру дитячої та юнацької творчості.

На завершення свого звіту Ірина Мирославівна вручила Подяки народного депутата України кращим аграріям району з народи Дня працівників сільського господарства.

Заступник голови районної ради Чигрин Т.Г. та голова районної державної адміністрації Ткачук В.Є.  подякували Ірині Мирославівні за роботу та тісну співпрацю.