Кубок з футболу присвячений пам’яті Героя Небесної Сотні

08.04.2019

Віталій Протасюк відвідав Кубок з футболу присвячений пам’яті Героя Небесної Сотні Івана Тарасюка

7 квітня заступник голови районної ради  Протасюк Віталій Григорович відвідав Кубок з футболу присвячений пам’яті Героя Небесної Сотні Івана Тарасюка який відбувся у с.Хорлупи.

Іван Тарасюк народився в с. Залісоче та мешкав в Олиці. Грав у футбольному клубі «Олика». 20 лютого приїхав на Майдан уперше. У четвер вранці вирішив повісити державний прапор на одному з об’єктів Євромайдану. Снайперські кулі влучили у голову, пробили легені. Помер на місці.

Указом Президента України № 890/2014 від 21 листопада 2014 року Івану Тарасюку було присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” (посмертно). 4 липня 2015 року патріарх УПЦ КП Філарет нагородив Героя почесною медаллю “За жертовність і любов до України” (посмертно).

Розпочався кубок урочистим шикуванням команд, підняттям прапора України, хвилиною мовчання по загиблих на Майдані. Подякував спортсменам та організаторам кубка за пам'ять про сина Героя Небесної Сотні Івана Тарасюка його батько - Микола Ігорович Тарасюк.

У змаганнях взяли участь 8 команд у двох групах. У першій групі були команди з смт. Олики, с.Жорнище, с.Мительне та с.Хорлупи. У другій групі були команди з смт. Цумань, с. Башлики, с.Холоневичі та с.Дідичі. За результати зіграних матчів у першій групі у фінал вийшли команди з смт. Олики та с.Хорлупи, а у другій групі – смт. Цумань та с.Холоневичі.