Міжнародний жіночий день

07.03.2018

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – Міжнародний жіночий день. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. То ж нагоди  Міжнародного жіночого дня у районному будинку культури імені М.П.Ковальова відбулись урочистості, у яких взяли участь голова районної ради В.В. Хмілевський, перший заступник голови районної державної адміністрації Ю.В.Таранчук, міський голова В.В. Жгутов та інші.  На урочисті заходи було запрошено представниць прекрасної статі району. З найщирішими привітаннями до жінок звернулися чоловіки – керівники підприємств та організацій району. Василь Васильович  побажав жінкам з нагоди свята щастя й гармонії, міцного здоров'я, злагоди, миру і добробуту у родинах, уваги і підтримки від рідних та близьких. 

Під час урочистого заходу голова районної ради В.В.Хмілевський та перший заступник голови районної державної адміністрації Ю.В.Таранчук вручили Почесні грамоти районної ради та районної державної адміністрації, Подяки голови районної ради та голови районної державної адміністрації  та квіти одним із кращих жінок району, а Почесні грамоти від  міської ради вручив  В.Жгутов.

Чудовим подарунком для всіх жінок став святковий концерт за участі кращих вокальних колективів та солістів району, який доповнив святкову атмосферу у залі.