Оновлена дитяча бібліотека

19.12.2019

18 грудня, в переддень свята Святого Миколая Чудотворця, в м.Ківерці відкрила двері для маленьких читачів оновлена дитяча бібліотека Ківерцівської районної  централізованої  бібліотечної системи  Волинської області, яка тепер межує з центральною бібліотекою, що значною мірою дасть можливість оптимізувати витрати на утримання закладу.

Ця неординарна подія відбулась завдяки директору центральної бібліотеки Ківерцівської районної  централізованої  бібліотечної системи  Волинської області Любов Михальчук, підтримки голови районної ради Олександра Гурського, депутатів районної ради, районної державної адміністрації. Бібліотека отримала нове затишне і сучасне приміщення, де тепло, світло та просторо. На свято завітали високоповажні гості: голова районної ради Олександр Гурський, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Ольга Ярощук, радник голови районної ради Володимир Юрчук, перший заступник голови районної державної адміністрації Юліан Таранчук, перший заступник міського голови Ігор Мисковець, депутати міської ради,  громадськість міста, настоятель собору протоієрей Іван Семенюк та інші.

Дитяча бібліотека забезпечена всім необхідним - новими меблями, книгами, комп’ютерами, окремим входом. Гостей радо зустріли маленькі читачі, які  своїм театралізованим дійством подарували зимову казку. У гості також завітав Святий Миколай, який подарував усіх зі святом та подарував малечі та гостям солодкі дарунки.

У привітальному слові Олександр Гурський зазначив, що районна рада по праву може гордитись тим, що: відкрилось  нове приміщення для дітей; кожна гривня, вкладена у ремонт бібліотеки, пішла у правильному напрямку. Такий підхід до справи буде збільшувати кількість відвідувачів закладу. Багато теплих слів гості заходу висловити бібліотекарям та подарували подарунки.

Любов Михальчук подякувала керівництву району, міській раді за допомогу у відкритті оновленого приміщення бібліотеки, зазначивши, що  у сучасному світі цифрових технологій класичні бібліотеки не можуть витримати конкуренцію з різноманітними гаджетами. Вона наголосила, що настав час змін і тут вирішили створити простір для дітей, де можна не лише прийти взяти книгу чи почитати її на місці та вручила бібліотекарям дитячої бібліотеки відео проектор.