Осінні посиденьки

22.10.2018

19 жовтня  у Воротнівському лісі лісівничий молодіжний центр відсвяткував свою першу річницю діяльності. З цієї нагоди тут відбулося барвисте свято осені.

Аби привітати працівників та відвідувачів Центру із завершенням першого року активної та продуктивної праці, зібралося чимало гостей. Зокрема: головний лісівничий Волинського лісомисливського управління Руслан Войцеховський, голова наукової ради обласного лісівничого управління Анатолій Гетьманчук,   виконувач обов'язки голови районної ради Тамара Чигрин, голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук та багато інших.   Та все ж головними учасниками дійства були діти, що зібралися з різних районів та тішили гостей і самих себе тематичними сценками.

На одній із алей розмістилася виставка картин. Окрім того, усіх чекали смачні лісові частування: куліш, гарбузова каша, трав'яний чай. Родзинкою був вишуканий торт.

На пам'ять про веселе свято можна було сфотографуватися біля оригінальної осінньої фотозони.

Тамара Григорівна подякувала  організаторам за свято, зазначивши, що такі заходи є вагомою складою у вихованні  у дитини дбайливого сталення до природи.