Озерський сільський голова прозвітував про свою роботу

08.10.2018

7 жовтня в будинку культури с. Озеро  Озерський сільський голова Беденюк Юрій Петрович прозвітував про свою роботу,  виконавчого комітету та депутатського корпусу  за 2017 та 9 місяців 2018 року  перед представниками територіальної громади. На сходи селян були запрошені виконуючий повноваження голови районної ради Чигрин Тамара Григорівна та заступник голови районної державної адміністрації Церкевич Яна Володимирівна.

Виступаючи перед громадою, Юрій Петрович  підбив  підсумки  діяльності сільської  влади  за  рік, наголосивши, що сільський голова та сільська  рада  докладали максимум зусиль для  покращення  соціального  та  економічного  розвитку  території. 

Під час обговорення звіту  селян найбільш турбували питання  ремонту доріг та недоліки під час експлуатації вуличного освітлення, на яке були використані кошти проекту ПРО ООН, на кошти місцевого бюджету на умовах співфінансування.  

Тамара Григорівна повідомила, що вищеназване питання вона вивчить, і про результати повідомить сільського голову.

При обговоренні  інших питань, які стосуються інтересів територіальної громади Озерської сільської ради, селяни підняли питання щодо публікації їх звернення    у районній газеті «Вільним шляхом», яке було наслідком публікації статті «Якщо ритуали не спрямовані на людяність, геть їх з України». Щодо цього питання Чигрин Т.Г. та Церкевич Я.В. надали відповіді на поставлені питання.