Підписано Договір про побратимство

07.02.2020
06 лютого 2020 року відбулась зустріч голови районної ради Олександра Гурського з Василем Моргуном головою Руху «Український діалог» за зміцнення національної єдності. Метою зустрічі було налагодження офіційних стосунків побратимства між Ківерцівським та Погребищенським районами. Погребищенська районна рада Вінницької області започаткувала побратимство з 50 районами і містами різних областей України, які  мають визначні місця, події, постаті, символи, пам’ятки загальнонаціонального значення  з метою  сприяння національно-патріотичному підйому, пробудження активності народу та братерському єднанню Центру, Півдня, Сходу та Заходу України.
В результаті зустрічі був підписаний трьохсторонній Договір про побратимство між Ківерцівською районною радою, Погребищенською районною радою Вінницької області та  громадським Рухом «Український діалог» за зміцнення національної єдності. У заході взяла участь керуючий справами виконавчого апарату Ольга Ярощук.
За участі районів і міст-співініціаторів руху за зміцнення національної єдності та консолідацію українського суспільства планується провести консолідуючий діалог  в рамках  ІІІ Всеукраїнського форуму «Україна сакральна» у серпні 2020 року.