Планують придбати цифровий рентгенівський апарат

13.03.2019

Для комунального закладу «Ківерцівське районне територіальне медичне об’єднання» планують придбати цифровий рентгенівський апарат шляхом проведення відкритих торгів в електронній системі Prozorro. Це питання розглянули на нараді при голові районної державної адміністрації Валерія Ткачука. У нараді взяли участь: голова районної ради Олександр Гурський, керуючий справами виконавчого апарату Ольга Ярощук, заступники голови районної державної адміністрації, голови ОТГ, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації  та  керівники медичної галузі району.

Голова комісії по реорганізації КЗ «Ківерцівське РТМО» Михайло Слижук повідомив, що  вартість рентгенологічного апарату для Ківерцівського територіального медичного об’єднання становить три мільйона гривень. Відкриті торги на придбання обладнання медичний заклад оголосить у відповідності до чинного законодавства.  Потрібно буде закупити систему рентгенівської діагностики на два робочі місця з відцифровувачем рентгенівських знімків (в комплекті), орієнтовна вартість якої становить 3 млн. грн.

З обласного бюджету на придбання рентген - діагностичної системи виділять необхідну субвенцію, але для встановлення рентген - апарату необхідно попередньо зробити капітальний ремонт приміщення спеціалізованого кабінету.  Коштів районний бюджет на ці цілі не має у повній мірі. Отже, необхідне співфінансування з місцевих бюджетів в межах 1,3 млн грн.

Було дано  доручення голові комісії по реорганізації КЗ «Ківерцівське РТМО» Михайлу Слижуку підготувати клопотання про виділення коштів з бюджетів об’єднаних територіальних громад з метою капремонту рентген-кабінету на умовах співфінансування.