Пленарне засідання позачергової 15 сесії районної ради

07.04.2017
   Сьогодні, 07 квітня, відбулось пленарне засідання позачергової 15 сесії районної ради. Депутати прийняли звернення до Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, голови НКРЕКП Дмитра Вовка, щодо недопустимості введення щомісячної абонплати за підключення до системи газопостачання. У зверненні  зазначено, що «для населення вводиться нова система оплати за природний газ у вигляді абонентської плати за підключення до газових мереж, незалежно від фактичного обсягу його споживання.
   Таке нововведення влади жорстко вдарить по простих українцях, які проживають у квартирах та використовують газові плити, оскільки вартість газопостачання подорожчає в три рази. В цілому, населення України змушене буде платити газорозподільним компаніям понад 15 мільярдів гривень на рік.
     Найзухвалішим в такій абонентській платі є те, що на неї не розповсюджуватимуться субсидії, в зв’язку з чим малозахищені верстви населення змушені будуть самостійно її оплачувати.
     Вважаємо, що прийняте Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг рішення суттєво вдарить по платоспроможності пересічних українців та змусить їх відмовитись від першочергових соціальних благ задля оплати комунальних послуг.
    Враховуючи викладене та будучи представниками інтересів територіальних громад Ківерцівського району Волинської області вимагаємо невідкладно скасувати постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Про встановлення тарифів на послуги транспортування природного газу для споживачів України для точок входу і точок виходу для ПАТ «Укртрансгаз»» від 28.03.2017 року № 348, якою встановлено  тарифи на послуги транспортування природного газу для споживачів України»
   Крім того, було заслухано звіт про виконання  Програми патріотичного виховання молоді, підготовки та проведення призову юнаків на строкову військову службу в Ківерцівському районі «Призовник 2013-2016», затверджено Програму патріотичного виховання молоді, підготовки та проведення призову юнаків на строкову військову службу в Ківерцівському районі «Призовник 2017-2020». З цього питання виступив Уніфонтович Р.В. – Ківерцівський військовий комісар. Руслан Вікторович, повідомив, що у зв’язку зі станом здоров’я уходить у відставку та представив  підполковника Ковальова Петра Леонідовича, який з 11 квітня приступить до виконання обов’язків районного військового комісара.
   Далі, депутати внесли зміни до районного бюджету на 2017, зокрема виділили кошти на ліквідацію наслідків стихії 29 березня, в наслідок якої було зруйновано покрівлю над приміщенням Ківерцівської районної лікарні та інші.
   Голова районної ради Недопад Г.В.  вніс на розгляд районної ради заяву  щодо дострокового складення повноважень  голови районної ради без припинення повноваження депутата районної ради, яка була взята до відома.
    Заступник голови районної ради Чигрин Т.Г., яка відтепер здіснюватиме повноваження голови районної ради,  щиро подякувала Недопаду Г.В. за плідну роботу,  відзначивши, що за час його роботи на посаді голови районної ради будо досягнуто значних успіхів, головне -   згуртовано депутатський корпус, який злагоджено працює задля добробуту ківерцівської територіальної громади.
На завершення пленарного засідання, Петро Сущук  – директор районної станції юних туристів спільно з Юрієм Тананайським координатором «Школи безпеки» Волинської області вручили відзнаку Григорію Недопаду «Добродій руху» від ВГ ДР «Школа безпеки» за підтримку громадських організацій та особистий внесок у їх розвиток.