Пленарне засідання позачергової 36 сесії районної ради

22.05.2019

22 травня відбулось пленарне засідання позачергової 36 сесії районної ради, ініціатором якого було Ківерцівська міська рада, у зв’язку з  підготовкою  матеріалів проекту  «Виготовлення проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту даху та фасаду з утепленням енергоефективними матеріалами приміщення загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступеня  с.Суськ на вул. Молодіжна,8 Ківерцівського району Волинської області»  на конкурс  Мінрегіону.

Заслухавши низку повідомлень на початку засідання, депутати приступили до роботи. При затверджені порядку денного, були враховані  рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій та внесено додатково  проект рішення «Про внесення змін до рішення районної ради від 29.12.2018 №31/8 ”Про районний бюджет на 2019 рік” (зі змінами)».

         По питанню «Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста  району у комунальну власність Ківерцівської міської об’єднаної територіальної громади окремих бюджетних закладів, їх рухомого і нерухомого майна» інформував  Протасюк Віталій Григорович – заступник голови районної ради. Він ознайомив депутатів з проектом рішенням та зачитав зміни до нього, які запропонувала постійна комісія з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі, побуту та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району. Зміни стосуються Ківерцівської  експериментальної Всеукраїнського рівня  загальноосвітньої школи-комплекс І-ІІст., зокрема:  у вирішальній та констатуючій частині було  зазначено, що  цей навчальний заклад  перебуває у спільній власності  територіальних громад сіл, селищ і міста району на підставі  договору про Пожертву, укладеного 30.12.2004 Церквою Євангельських Християн Баптистів та районною радою, посвідченого державним нотаріусом. Прийнявши рішення із запропонованими змінами, депутати розглянули питання «Про пропозицію Ківерцівській міській об’єднаній територіальній громаді щодо прийняття у комунальну власність окремих бюджетних закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району, їх рухомого і нерухомого майна» з якого теж інформував Протасюк В.Г. Заслухавши виступ міського голови Жгутова В.В., який повідомив, що міська рада не готова приймати ці заклади , депутати все ж підтримали проект рішення та прийняли рішення.

Найбільшу дискусію викликано питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 29.12.2018 №31/8 ”Про районний бюджет на 2019 рік” (зі змінами) по якому інформувала Стащук Н.В. – заступник начальника управління фінансів районної державної адміністрації.  Запропоновано було   виділити кошти на заробітну плату працівникам Ківерцівського РБК ім. М.П.Ковальова  за рахунок зменшення асигнувань для КП «Ківерцівське РТМО» на придбання комп’ютерної техніки для лікарів–спеціалістів амбулаторно-поліклінічної ланки та коштів які планували спрямувати за виконані роботи по розбиранню будівлі ЗОШ І-ІІ ст.. с.Прилуцьке. Церкевич Я.В. – депутат районної ради внесла пропозицію не забирати кошти з КП «Ківерцівське РТМО», а виділити гроші на заробітну плату поки на 1 місяць. З цього приводу виступили депутати  Недопад Г.В. та Пушкін А.Ф., які нагадали як управління фінансів наполегливо переконувало депутатів в кінці 2018 року приймати районний бюджет на 2019 рік, у якому не були закладі кошти на вказані потреби. Як результат, працівники РБК ім. М.П.Ковальова на сьогодні залишились без заробітної плати. Детально обговоривши це питання, заслухавши всі за та проти,  депутати прийняли запропонований проект рішення без змін.