Постійна комісія з питань сільського господарства

14.03.2019

Постійна комісія з питань сільського господарства, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища провела чергове засідання

14 березня постійна комісія з питань сільського господарства, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища провела чергове засідання під головування голови комісії  Володимира Юрчука. У роботі комісії взяли участь голова районної ради Олександр Гурський, заступник голови районної ради Віталій Протасюк, заступник керівника виконавчого апарату районної ради  Анатолій Пушкін.

По проекту рішення «Про  хід виконання  рішення   районної  ради  від 16.08.2018 №28/11 «Про  затвердження Програми  підтримки  індивідуального  житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2018-2020 роки» проінформувала Тетяна Тельпіз - заступник начальника управління інвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку районної державної адміністрації.  Вона зазначила, що   протягом 2018 року для отримання кредиту звернулось  3 жителя району з  загальною потребою у кредитних коштах  550 тис.грн. За  2018 рік  підтримкою по програмі «Власний дім»  скористалося 4  жителя  району, яким розпочато фінансування у 2017 році  та  отримали  кредит  на загальну  суму  100,0 тис.грн.  Основною умовою кредитування є спів фінансування: з місцевих, районного, обласного та державного бюджетів.

           По питанню «Про затвердження звіту про виконання районної цільової соціальної програми забезпечення пожежної безпеки на 2016 -2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 30.03.2016 №4/5 «Про виконання  районної цільової соціальної програми забезпечення пожежної безпеки на 2013-2015 роки та затвердження районної цільової соціальної програми забезпечення пожежної безпеки на 2016 -2018 роки»  проінформував Василь Фик – головний інспектор Ківерцівського РВ УДСНС України у Волинській області.

          Депутати погодили ці проекти рішень та рекомендували внести їх на розгляд пленарного засідання чергової 34 сесії районної ради. Далі  члени комісії  ознайомились з  переліком питань, які вносяться на розгляд чергової сесії районної ради.

         Найбільше запитань виникло при  розгляді питання «Про стан організації вивозу та захоронення твердих побутових відходів на території району». Вирішення питання утилізації твердих побутових відходів досить нагальне, особливо враховуючи ситуацію із сміттєзвалищем в с.Заброди, що знаходиться на території Ківерцівської ОТГ.  Крім того, населені пункти часто потерпають від несанкціонованих сміттєвалищ. Тож депутати прийняли обґрунтовані та виважені рекомендації, які будуть надіслані на виконання до міської, селищних та сільських рад.                                              

Крім вищевказаних, комісія розглянула й такі питання: «Про діяльність Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща», «Про хід виконання рішення районної ради від 30.06.2016 №6/2   «Про затвердження Комплексної районної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Ківерцівському районі на 2016-2020 роки» та «Про  хід виконання рішення районної ради від 08.09.2016 №8/7 «Про затвердження Програми використання та охорони земель у Ківерцівському районі Волинської області на 2016-2020 роки».