Представлення Ківерцівського районного військового комісара

29.05.2018
   29 травня 2018 року в сесійній залі районної ради відбулось представлення Ківерцівського районного військового комісара. Волинський обласний військовий комісар Кулик Р.А. представив Матюка Василя Васильовича, майора який призначений на посаду Ківерцівського районного військового комісара. Ковальов Д.Л., який очолював до сьогодні районний військовий комісаріат продовжуватиме службу у Волинському обласному військовому комісаріаті.
   Голова районної ради В.В.Хмілевський та голова районної державної адміністрації В.Є.Ткачук подякували Ковальову Д.Л. за співпрацю та плідну роботу на території району.
    Довідково: Матюк В.В. народився у 1975 році в с. Березичі Любешівського району Волинської області. Навчався в Київському інституті Сухопутних військ та Львівському військовому інституті при Державному університеті «Львівська політехніка». Проходив військову службу у військовій частині А2160 (м. Котовськ Одеської обл), Любешівському районному та Волинському обласному військових комісаріатах. Одружений, має 2 дітей.