Придбано соціальне житло для дітей, позбавлених батьківського піклування

07.02.2018

В селищі Цумань Цуманської селищної ради придбано соціальне житло - будинок  для двох дітей, позбавлених батьківського піклування (договір купівлі-продажу від 22 грудня 2017 року). Кошти були виділені в рамках районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2017 – 2021 роки, затвердженої відповідним рішенням  районної ради. На придбання цього житла було виділено 750 тисяч гривень, з них: з  обласного бюджету 375 тис.грн., 200 тис.грн з районного бюджету та 175 тис.грн. з бюджету селищної ради. Загальна площа будинку 106,4 кв.м,  є три просторі та світлі кімнати, кухня, санітарна кімната, комора, на прибудинковій території розміщені літня кухня та господарські будівлі.  В перспективі його буде розділено на два будинки  з окремим входом, адже для цього там є всі можливості. Додамо, що будинок придбано для дітей - Мельник Олени 1994 року народження та Люфта Миколи 1998 року народження, уродженців селища Цумань, які у свій час були   позбавлені батьківського піклування.

         Новоселів привітали голова районної ради В.В.Хмілевський, голова районної державної адміністрації В.Є.Ткачук, селищний голова А.В.Дорошук, начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Н.П.Скубій.  Голова районної ради В.Хмілевський висловив надію, що  це житло стане затишним родинним будинком, де буде лунати дитячий гомін, адже на даний час Мельник Олена при надії.  Присутні висловили сподівання на те, що з придбанням даного житла діти, на долю яких випало чимало випробувань, будуть впевненіше почувати себе та будувати плани на майбутнє.

         Люфт Микола  ще навчається в Старовижівському ліцеї та є вихованцем прийомної сім’ї Крикоти  Миколи Вікторовича та Крикоти Ніни Андріївни в селі Дубечне. Вже після закінчення освіти йому буде куди повернутись. Як запевнив А.Дорошук – Цуманський селищний голова, тут Миколі допоможуть з переобладнанням будинку та знайти роботу, крім того, його рідна тітка проживає у цьому селищі.

         З новосіллям прийшли привітами і близькі родичі Мельник О. та сусіди, які запевнили, що будуть їм допомагати.