Прийнято районний бюджет.

27.01.2015
   26 січня 2015 року в сесійній залі районної ради відбулося засідання позачергової тридцять третьої сесії районної ради шостого скликання, на якій основним в порядку денному стало питання «Про районний бюджет на 2015 рік".
    Голова районної ради Андрій Киричук перед початком засідання зробив ряд повідомлень та оголосив відповіді на депутатські запити. Також враховуючи, що на засіданні постійних комісій виникали запитання щодо четвертої хвилі мобілізації, голова районної ради запросив до слова районного військового комісара  Руслана Уніфантовича, який повідомив основні деталі призову.
   Олена Єгорушкіна - начальник управління фінансів районної державної адміністрації, ознайомила присутніх з основними показниками головного фінансового документу району та відповіла на питання. Районний бюджет було детально обговорено на засіданні постійних комісій, зокрема, на комісії з питань планування, бюджету та фінансів.
   Також депутати схвалили проекти рішень «Про затвердження Заходів на 2015 рік щодо виконання Програми соціального захисту населення району на 2014-2018 роки», «Про затвердження програми діяльності комунальної установи «Об’єднаний трудовий архів територіальних громад сіл, селищ і міста Ківерцівського району Волинської області» на 2015 рік», «Про звільнення від сплати за харчування у загальноосвітніх навчальних закладах району та інших навчальних закладах системи загальної середньої освіти району окремих категорій дітей», «Про внесення змін до районної цільової соціальної Програми «Молодь Волині» на 2012 – 2015 роки» та інші.
   В «Різному» голова районної ради Андрій Киричук надав слово для інформації щодо фінансування місцевої пожежної охорони у 2015 році слово надається Кузьмову Андрію Валерійовичу - начальнику Ківерцівського РВ УМНС України  у Волинській області. Також депутати оголосили свої запити. Так депутат Олександр Юнчик звернувся до керівництва Рівненьської дистанції колії та Ківерцівського міського голови з запитом щодо обґрунтування безпідставного підвищення тарифів водопостачання у місті Ківерці. Депутати підтримали запропоновані депутатом Любов Михальчук звернення до обласної ради на підтримку керівника санаторію "Пролісок" Валентини Касарди та звернення щодо роботи диспечерської служби "Швидкої допомоги" у Ківерцях. 
   Загалом на сесії було розглянуто та схвалено дванадцять проектів рішень, по всіх питаннях прийнято відповідні рішення.