Про виїзне засідання Координаційної ради (+фото)

21.04.2016
 20 квітня відбулось виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради в смт. Олика по питанню обміну досвідом роботи органів місцевого самоврядування в сучасних умовах. Олена Кашевська – селищний голова гостинно зустріла гостей на території Олицької селищної ради. В ході зустрічі вона поділилась досвідом роботи ради, відповіла на ряд запитань своїх колег.
  Працівники Будинку культури, подарували віночок українських пісень у своєму виконанні та вихованців загальноосвітньої та музичної шкіл. Члени Координаційної ради відвідали психоневрологічний інтернат. Петро Ткачук – директор закладу ознайомив із матеріально-технічною базою лікувальної установи, показав кімнати у яких проживають підопічні. Петро Якович повідомив, що для здешевлення харчування інтернат має в користуванні біля 50га сільськогосподарських угідь, на яких вирощують городину та сільськогосподарські культури, утримують підсобне господарство. Далі члени Координаційної ради відвідали дошкільний навчальний заклад «Сонечко», де мали змогу побачити в яких чудових умовах перебувають дітки. Маленькі вихованці порадували очільників територіальних  громад своїми художніми номерами.
  Члени Координаційної ради також мали змогу побачити замок Радзівіллів та ознайомились з його історією, адже з  князями Радзивіллами майже чотири століття було пов'язане селище Олика, побували у римо-католицькому  костелі. Настоятель цього храму розповів про його історію та показав як проходять реставраційні роботи  цієї унікальної пам’ятки архітектури.
  У роботі пленарної частини взяла участь депутат обласної ради Валентина Касарда. Також члени Координаційної ради обговорили питання щодо оптимізації загальноосвітніх шкіл, добровільного об’єднання територіальних громад. Сільські голови висловили побажання ще раз зустрітися із головами об’єднаних територіальних громад області з метою обміну досвідом. Валентина Іванівна  запропонувала свою допомогу в організації такої зустрічі. Також було розглянуто й ряд інших питань, які турбують голів місцевих рад та висловлені  окремі пропозиції щодо подальшої роботи Координаційної ради.