Про засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики

06.03.2018
  06 березня відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, свободи совісті, законності та боротьби із злочинністю під головуванням Пушкіна А.Ф. В роботі комісії взяли участь голова районної ради Хмілевський В.В., заступник голови районної ради Чигрин Т.Г., депутат районної ради Мисковець І.А.
  Першим виступив військовий комісар Ківерцівського районного військового комісаріату Ковальов Д.Л., який ознайомив присутніх з інформацією  про виконання рішення районної ради від 30.03.2016 №4/8 «Про затвердження Програми матеріально-технічного забезпечення проведення мобілізаційних заходів на території району у 2016 році» (зі змінами)» та про хід виконання рішення районної ради від 22.11.2017 №21/7 «Про затвердження Програми матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони Ківерцівського районного військового комісаріату у районі на 2017-2018 роки».
   Наступною депутати заслухали інформацію Маневицької місцевої прокуратури про результати її діяльності у 2017 році на території Ківерцівського району. По даному питанню інформував заступник прокурора Маневицької місцевої прокуратури Сопронюк О.А.
   Начальник Ківерцівського відділу поліції ГУНП у Волинській області Столярчук Ю.М. проінформував про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району у 2017 році». Також Столярчук Ю.М. доповів про хід виконання рішення районної ради від 26.12.2016 №11/8 «Про затвердження Програми профілактики правопорушень і забезпечення публічної безпеки громадян у Ківерцівському районі Волинської області на 2017-2020 роки».  Постійна комісія рекомендувала Ківерцівському відділу поліції ГУНП у Волинській області внести зміни до Програми.
   По проекту рішення «Про хід виконання рішення районної ради від 29.11.2016 №10/2 «Про затвердження комплексної Програми протидії корупційним та терористичним проявам у Ківерцівському районі на 2017-2018 роки» інформував Ткачук В.В. – начальник Луцького міськрайонного відділу УСБУ у Волинській області.
  Проекти рішень «Про затвердження Програми профілактики правопорушень і забезпечення публічної безпеки громадян у Ківерцівському районі Волинської області на 2017-2020 роки» та «Про затвердження комплексної Програми протидії корупційним та терористичним проявам у Ківерцівському районі на 2017-2018 роки» викликали тривалих обговорень серед депутатів та представників правоохоронних органів. Адже, у минулому році по вказаних програмах кошти взагалі не виділялися.
   Депутат Мисковець І.А. виступив зі звітом голови тимчасової контрольної комісії районної ради з питань проведення перевірки діяльності підприємств, установ та організацій, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Ківерцівського району.
   Далі голова районної ради проінформував по проектах рішень «Про звіт голови районної ради», «Про план роботи районної ради на перше  півріччя   2018  року», «Про  розпорядження  голови районної ради, прийняті в міжсесійний період з питань,  що  підлягають  затвердженню районною  радою».
 Наступним депутати заслухали Порядок підготовки проектів рішень Ківерцівської  районної ради Волинської  області та набуття чинності рішень ради.
По проекту рішення «Про використання революційного прапора ОУН на території Ківерцівського району» думки депутатів розділилися, у зв’язку з цим, рекомендації постійної комісії прийняті не були.
Було заслухано звернення депутатів Горохівської районної ради до Голови Верховної Ради України Парубія А.В. та до голів депутатських фракцій (груп) щодо підтримки законопроекту №7403 та інформацію про участь депутатів в роботі сесій районної ради у 2017 році.
Члени комісії погодили перелік питань, що вносяться на чергову 25 сесію районної ради.